Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

TESFED #EvdeKal Kupası Başlıyor!

 
     Koronavirüs salgını nedeniyle çoğu insanın evinde geçirdiği şu zamanlarda zamanı daha iyi değerlendirmek adına Türkiye Espor Federasyonu harekete geçti ve herkesin katılabileceği bir FIFA 20 turnuvası düzenlediğini duyurdu.
 
TESFED tarafından yapılan duyuru:
 
     Herkese açık olan 50.000 TL ana ödül havuzlu TESFED #EvdeKal Kupası’ında katılımcılar FIFA 20’de şampiyon olmak için yarışacak. 4 hafta boyunca gerçekleşecek online şampiyonaların ardından finallere kalan 8 oyuncu, yine online olarak “Evde Kalarak” kupaya uzanmak için mücadele edecek. Kayıtlar için buraya tıklayın.
 
     PlayStation 4 üzerinden FUT modunda gerçekleşecek ve her hafta yarı finallerden itibaren maçların TESFED kanallarından canlı yayınlanacağı şampiyonalara herkes katılabilecek. Finalleri 24-25 Nisan’da gerçekleşecek olan TESFED #EvdeKal Kupası’nın ilk şampiyona detayları ve ödül dağılımı şu şekilde:
 
     1. Şampiyona
Kayıt tarihleri: 24-27 Mart· Kayıt bitiş: 27 Mart Cuma 17.00· Turnuva başlangıcı: 27 Mart Cuma 18.00 / Turnuvada çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri 3 maç üzerinden, final ise 5 maç üzerinden oynanacak. 
 
Haftalık ödül havuzu
Birinci: 3.500 TL ve finallere katılım· İkinci: 1.500 TL ve finallere katılım
 
Büyük Final ödül havuzu
Birinci: 15.000 TL· İkinci: 7.500 TL· Üçüncü: 5.000 TL· Dördüncü: 2.500 TL
 
     Ödül havuzuna ek olarak, şampiyonalarda galibiyet alan her oyuncu Papara üzerinden 5 TL kazanacak. Galibiyetlerinizle kazanacağınız ödülleri Papara hesabı açarak alabilirsiniz.
 
     Toplam 4 şampiyonanın gerçekleşeceği kupada, her şampiyonada ilk 2 sırayı alan oyuncular direkt finale yükselecek ve diğer şampiyonalara katılamayacak. İlk 2 sırada yer almayan tüm oyuncular diğer şampiyonalara katılıp finale çıkmak için şansını denemeye devam edebilecek.
1. şampiyonanın tamamlanmasından sonra, 2. şampiyona için kayıtlar önümüzdeki pazartesi açılacak ve maçlar yine önümüzdeki cuma günü oynanacak.
 
     Koronavirüse karşı mücadelede hem evde kalıp hem de FIFA 20 rekabetini en üst seviyede yaşamak için herkesi TESFED EvdeKal Kupası’na bekliyoruz!
 

Bu haberin bağlantısı
URL
FIFA 20 Electronic Arts EA Sports Sokak Futbolu 27 Eylül 2019
Zula'da Lig Aşaması Tamamlandı! LCS 2020 Bahar Mevsimi Finalleri Online Olarak Oynanacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
FIFA 20
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız