Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Super Smash Bros.'a Yeni İçerikler Geldi


      Nintendo, Super Smash Bros. için yeni bir güncelleme ve eklenti paketi yayınladı. Oyunun hem 3DS hem de Wii U sürümü için yayınlanan 1.1.0 güncellemesiyle KK Slider Mii kostümü oyuna ekleniyor. Bunun yanında artık kaydedilen videolar doğrudan YouTube'a upload edilebiliyor ve oyuncuların online turnuvalara katılmasına olanak tanıyan yeni turnuva modu oyuna ekleniyor.
 
     Güncellemeye ek olarak oyuna pek çok yeni kostümler eklendi. Bu kostümleri tek tek 0,75 dolara satın alabileceğiniz gibi hepsini birden 6 dolara satın alabilirsiniz. Eğer kostümleri oyunun her iki sürümü için de satın almak isterseniz her bir kostüm için 1.15 dolar ödemeniz gerek. Oyuna gelen yeni kostümler şunlar:
 
 Bear Suit Set
 King K. Rool Set
 Flying Man Set
 Chrom Set
 Black Knight Set
 Lloyd Set
 Samus's Armor
 
         Son olarak N64'e çıkan Smash Bros. oyununda yer alan iki harita Peach's Castle ve Hyrule Castle bir kaç yenilikle birlikte Super Smash Bros.'a geldi. Bu haritalar da 2 dolar karşılığında oyunculara satılmakta. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gamespot.com super smash bros nintendo wii u 3ds dövüş pacman
Nidhogg Yapımcısının Yeni Oyunu Bu Ay Geliyor Steam OS Destekleyen Oyunlarda %80'e Varan İndirimler

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Super Smash Bros.
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız