Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Summer Game Fest 2022 Etkinliğinin Rekor Sayıda izleyiciye Ulaştığı Bildirildi

 
 
Üçüncü Summer Game Fest 2022 canlı yayın etkinliği 9 Haziran'da gerçekleşti ve bu etkinlikte Call of Duty Modern Warfare 2, Street Fighter 6, The Callisto Protocol, Gotham Knights ve The Last of Us Part 1 gibi yapımların yeni haberleri yer aldı. Fiziksel olarak yapılan etkinliklerin ertelendiği bu dönemde dijital etkinlikler oldukça önem kazandı. Gerçekleşen bu etkinliğin de rekor sayıda izleyiciye ve gösterim sayısına ulaştığı bildirildi.
 
Etkinliğin sunucusu Geoff Keighley bu yılki gösterinin 2021'e göre yüzde 8'lik bir artış gösterdiğini belirtti. Ayrıca bu etkinliğin 27 milyon gösterime ulaştığını söyledi. 
 
Summer Game Fest 2022 etkinliği, 3,5 milyon eş zamanlı izleyiciyi sayısına ulaştı ve 6.000'den fazla ortak yayıncı bu canlı yayına eşlik etti.
 
Etkinlikle ilgili Twitter gönderilerinin 2021'e kıyasla yüzde yüz arttığı belirtildi. Bunun yanı sıra The Game Awards hashtag'inin kullanımının ise yüzde 69 arttığı bildirildi. 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle canlı yayın etkinlik oyun duyuru
Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered 20 Temmuz'da PC'ye Geliyor Amazon Prime Üyelerine 25 Oyun Ücretsiz

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Summer Game Fest 2022
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız