Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Subnautica: Below Zero 30 Ocak'ta Erken Erişime Açılacak

 
Geliştirici Unknown Worlds Entertainment, sualtı hayatta kalma oyunu Subnautica'nın bağımsız genişleme paketi Below Zero'nun 30 Ocak'ta erken erişime açılacağını duyurdu. Orijinal oyundaki olaylardan sonra, 4546B gezegeninin buzla kaplı bölgesinde geçecek Below Zero Subnautica evreninde yeni bir bölüm sunacak.

Subnautica: Below Zero Steam, Epic Games Store ve Discord üzerinden satışa sunulacak.

Subnautica: Below Zero erken erişim sürümü yaklaşık olarak 1-2 saatlik bir hikaye sunacak. Oyunun bir yıl veya daha fazla erken erişimde kalması bekleniyor. Fiyat henüz belli değil ancak tam sürüm ile %25 oranında artacağı doğrulandı. Ayrıca geliştirici erken erişim sürümünde bolca hata ile karşılacağınızın uyarasını şimdiden yaptı.

"Below Zero henüz bitmedi. Hatalarla dolu. Cilalanmadı, kötü çalışıyor ve eksik özellikler içeriyor. Erken erişim sürümünü paranızı istediğimiz için değil geri bildirimlerinizi istediğimiz için çıkarıyoruz. Oyunları sizinle birlikte daha iyi yapıyoruz."

Son olarak, Unknown Worlds Entertainment 30 Ocak tarihinde Türkiye saati ile 21:00'da Twitch ve YouTube üzerinden bir canlı yayın düzenleyecek ve geliştirici ekip oyun hakkında konuşacak.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC GAMER Subnautica: Below Zero Unknown Worlds Sualtı hayatta kalma oyunu
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 2. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! PlanetSide Arena 26 Mart'a Ertelendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

uNequAL

30.1.2019 16:56:44

+1
Subnautica'yı oynadıysan bu yorumu yapman anlamsız geldi... Geri bildirim platformu çok güzel, oyun oynarken tek bir tuşla oyundan çıkmadan hemencicik yapabilir ve oyununa devam edebilirsin. Oyunlarına gerçekten önem veriyorlar. İlk oyunu geri bildirimler sayesinde muhteşem yaptılar, Oyun gerçekten muhteşem. Sabırsızlıkla bekliyordum.

thehawk

28.1.2019 16:50:48

0
Para icin degil geri bildirim icinmis. Oooovvvyeeaahh yedik.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Subnautica: Below Zero ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız