Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Stela 13 Mart'ta Switch ve PC'ye Geliyor

 
Geliştirici SkyBox Labs, atmosferik platform oyunu Stela'nın 13 Mart'ta Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Nintendo eShop ve Steam üzerinde $19.99 fiyattan satışa sunulacak.
 
Oyun geçtiğimiz yılın sonlarında Xbox One ve Apple Arcade için çıkmıştı. Switch ve PC versiyonları; Xbox One ve Apple Arcade versiyonları için yayınlanmış olan tüm güncellemeleri içerecek.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Stela, genç bir kadının, eski zamanlara ait esrarengiz bir dünyanın son günlerine tanıklık etmesini konu alan sinematik, atmosferik bir platform oyunudur.
 
Parçalanan alanlardan geçerken göz korkutucu zorluklarla, tehlikeli arazilerle ve devasa canavarlarla başa çıkın. Karmaşık bulmacaları çözmek ve her birine orijinal müziklerin eşlik ettiği, soluk tonlu manzaralara gizlenmiş tehlikeli yaratıkların arasından sıyrılabilmek için bulunduğunuz ortamı yönetin. Atmosferik bir deneyimle hayata geçirilen gizemli kasabalarda, akıllardan çıkmayan ormanlarda ve devasa yeraltı kalıntılarının bulunduğu geniş alanlarda hayatta kalın.

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Stela sinematik platform oyunu SkyBox Labs
Dangerous Driving 2 PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Xbox One X NBA 2K20 Special Edition %49 İndirimle 2.499 TL

YildirimBuyucusu

19.2.2020 19:55:43

0
Güzel gibi de, kötü gibi de. Anlayamadım. Gameplay bakıp karar vermek gerekiyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Stela
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız