Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Steam Remote Play Together Denemeye Açıldı

 
Steam Remote Play Together özelliği bugün itibarıyla beta olarak denemeye açıldı.
 
Steam Remote Play Together özelliği sayesinde artık Steam arkadaşlarınızı yerel eşli oyunlara, yerel çok eşli oyunlara ve bölünmüş ekrana sahip oyunlara çevrimiçi olarak davet edebileceksiniz.
 
En fazla dörde kadar (ideal koşullar sağlanırsa daha fazla) oyuncuyla hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oynanacak oyuna ana makinedeki oyuncunun sahip olması ve yüklemesi yeterlidir. Diğer oyuncular Steam Remote Play yayın teknolojisini kullanarak ana makineye bağlanır.
 
Nasıl Kullanılır
 
1. Oyununuz başlatın.
Steam betasına katılın ardından yerel çok oyuncu desteğine sahip oyunlarınızdan birini başlatın.
 
2. Arkadaşlarınızı davet edin.
Steam arayüzünden arkadaş listenizi açın ve Remote Play Together'ı seçin. Arkadaşlarınız daveti kabul ettikten sonra...
 
3. Birlikte oynamaya başlayın.
Davet ettiğiniz oyuncuların kontrolcüleri sanki sizin bilgisayarınızda takılıymış gibi olur. Sesli sohbet ve oyun ses seviyesi seçenekleri de tek bir yerden erişilebilir olur.

Arkadaşlarınıza sadece oyun gösterilir. Masaüstü veya diğer bölümlere erişimleri olmaz ya da buraları göremezler. Klavye ve fareye olan erişime izin verebilir ya da kısıtlama getirebilirsiniz. Seçim size ait.

Bu haberin bağlantısı
URL
DreamHack Open Rotterdam 2019 Turnuvasının Şampiyonu CR4ZY Oldu! Battlefield 5'in Yeni Genişlemesi War in the Pacific'ten Teaser Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)