Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Stalker'dan Yeni Ureal Engine 5 Görüntüleri Ortaya Çıktı

 
 
Epic tarafından geliştiricilere sunulan Unreal Engine 5 oyun motoru bildiğiniz üzere en güncel desteklerle bizlere sunuluyor. Bu program sayesinde eski ve nostalji oyunlar günümüze uyarlanabiliyor ve daha iyi görüntülerle karşı karşıya gelebiliyoruz. Şimdi ise Stalker oyunundan yepyeni görüntüler ortaya çıkmış durumda.
 
Ureal Engine 5 görüntüleri dikkat çekiyor
 
 
 
YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan M0riarti, ilk Stalker oyununun bir bölgesini Unreal Engine 5 oyun motoruna taşımış durumda. Bu videoya bakarak oyunun modern bir yeniden düzenlemesinin nasıl olacağı konusunda çeşitli fikirler elde edebilirsiniz. Bu tarz çalışmalar hayranların ilgisini çekecek türden karşımıza çıkıyor.
 
İçerik üreticisinin açıklamasına göre Yantar bölgesini temel alan yeni çalışma için yüksek çözünürlüklü dokular kullanılmış durumda. Lumen teknolojisinden de yararlanan geliştirici, oldukça ilgi çekici bir projeyi bizlere sunuyor.
 
Bilmeyenler için bazı mod geliştiricileri ilk Stalker oyununu Unreal Engine 5 oyun motoruna getirmeyi hedefliyor. Ancak bu çalışmalar tamamen fan yapımı olduğundan dolayı beklentilerinizin altında kalabilir. Dikkatinizi çektiyse görüntülere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming oyun haberler 2024
Resident Evil 5 İçin Karakterleri Elden Geçiren HD Doku Paketleri VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2'de 5. Hafta Başladı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız