Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni'ne Geri Döndü

 
Geçtiğimiz ay çıkan kötü haberi yani Spider-Man'in Marvel Sinematik Evreni'nden ayrıldığını sizlere bildirmiştik. Sonunda istediğini bulan Spider-Man izleyicisi bu haberle birlikte üzülmüştü ve herkes tepkisini göstermişti. Bu ayrılığın olmasının sebebi asıl hakları Sony'de olan ancak Disney'in filmlerinde gözüken karakterin, kazandırdığı paranın istenildiği gibi bölüşülememesiydi.
 
Şimsi ise Spider-Man ile ilgili güzel bir haber paylaşıldı. Sony ve Disney istenilen gibi olmasa da umut vaat eden bir şekilde anlaştılar. Yeni anlaşmanın detayları şu şekilde:
 
- Spider-Man'in Disney tarafından yapılan kendine ait 3. bir filmi yapılacak. Filmin 16 Temmuz 2021'de gösterime girmesi planlanıyor.
- Spider-Man'in 3. filminden sonra Spider-Man bir MCU filminde daha gözükecek.
- Tom Holland, Sony'nin Spider-Man evreninde de gözükecek.
-  Disney'in yaptığı filmden Disney %25 pay alacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ign spider-man venom marvel disney sony mcu tom holland geri döndü
Ghost Recon Breakpoint'in Seslendirme Kadrosu Sekiro: Shadows Die Twice'a FPS Modu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

30.9.2019 16:52:08

0
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator Tüm masraflar Sony den, senaryo ve yönetmen desteği Disney den, bence makul bir anlaşma olmuş. Sonuçta Disney bu işi iyi yapıyor, Sony nin yaptığı eski filmleri de biliyoruz.
Şirketin sinema kolunun iyi yönetilmediği çokça yazılıp çiziliyordu. Projelere para verip gerisini kontrol etmedikleri son zamanlarda daha bir dillendiriliyor. Bence The Amazing Spiderman serisinin bayatlığı bununla alakalıydı. Bir kere yönetmen deneyimsizdi. Venom ise ayrı bir konu. İlk filmin gişede başarısına nazaran kötü bir film vardı. Gelen haberlere bakarsak. Hem yeni yönetmen hemde Tom senaryo yazımında oldukça işin içindeymiş. Raimi yapımı 3'üncü film ise komple sony yönetim kadrosu kaynaklı problemlerden o hale gelmiş. Herif Venomu komple ayrı bir filmde işlemek isterken Sony başka şeyler istiyormuş. En komiği ise Sam Raimi gibi kaliteli bir yönetmene dizi yönetmeni o ya şeklinde laflar edip ondan sonra gelen Marc Webb filmlerini görünce Raimi iyimiş ya laflarına başlayanlar. :D

BSC Misafiri

30.9.2019 16:49:46

0
quote:

Orjinalden alıntı: WeAllHaveSecrets Her ne olursa olsun ben ergen ve bir yumruk bile savuramayan bir Spidey görmekten sıkıldım. Tom Holland işini oldukça iyi ve severek yapıyor ama ben karakterin ele alınışından hiç memnun değilim. Ben Amca'yı nasıl yok sayar bu yapımcılar ya inanılır gibi değil! Ironman jr karakteri izliyormuşuz gibi. Sorumluluktan kaçan bir karakter portresi çizdiler. Civil War'daki spideyi görünce çok umutlanmıştım.Russo kardeşler çok iyi ele almışlardı Spidey'i. Dövüşüyor kaçıyor espri yapıyor o gözüktüğü 15 dakikada müthiş işlemişlerdi. Ama gelin görün ki Solo filmlerinden gram memnun değilim.
Solo filmlerden bende memnun değilim biraz Disney gazıyla ilerliyorlar. Yoksa ne ilk film ne ikinci film of be ne filmdi denilecek seviyede değiller yaptıkları yaptıkları bu yüksek hasılatı hakettiklerini söyleyemem.

WeAllHaveSecrets

28.9.2019 13:40:56

+4
Her ne olursa olsun ben ergen ve bir yumruk bile savuramayan bir Spidey görmekten sıkıldım. Tom Holland işini oldukça iyi ve severek yapıyor ama ben karakterin ele alınışından hiç memnun değilim. Ben Amca'yı nasıl yok sayar bu yapımcılar ya inanılır gibi değil! Ironman jr karakteri izliyormuşuz gibi. Sorumluluktan kaçan bir karakter portresi çizdiler. Civil War'daki spideyi görünce çok umutlanmıştım.Russo kardeşler çok iyi ele almışlardı Spidey'i. Dövüşüyor kaçıyor espri yapıyor o gözüktüğü 15 dakikada müthiş işlemişlerdi. Ama gelin görün ki Solo filmlerinden gram memnun değilim.

OldReview

28.9.2019 11:05:51

0
Tüm masraflar Sony den, senaryo ve yönetmen desteği Disney den, bence makul bir anlaşma olmuş. Sonuçta Disney bu işi iyi yapıyor, Sony nin yaptığı eski filmleri de biliyoruz.

Formani

28.9.2019 08:30:57

+1
Sony venom içinde disneyle anlaşsa iyi olurdu

Aksel123

28.9.2019 05:22:03

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Sparda. Tüm bu olaylar zaten Aç Gözlü Disney yüzünden oldu. %50 pay istedi ve Sony'den hayır cevabını aldı.
Disney tarafından bakarsan çok az para alıyolardı büyük bi kısmı onlar üslenip yapıyo ama aldıkları pay %13 falan şaka gibi rakam %30 rahat alması lazımdı normalde %50 abartı tabi o ayrı yinede geri dönmesi çok güzel oldu acaba hem Sony hemde Disney evreninde nasıl gözükücek bi Venom iyi gider hane.

Curtius

28.9.2019 03:23:42

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Sparda. Tüm bu olaylar zaten Aç Gözlü Disney yüzünden oldu. %50 pay istedi ve Sony'den hayır cevabını aldı.
Adamlar yakında ülke filan satın almaya kalkarsa şaşma. Adamlar para sıçıyor.

Naughty Dog

28.9.2019 01:54:04

+2
Tüm bu olaylar zaten Aç Gözlü Disney yüzünden oldu. %50 pay istedi ve Sony'den hayır cevabını aldı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)