Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Spelunky 2 PS4 için 15 Eylül'de Çıkacak

 
Geliştiriciler Mossmouth ve BlitWorks, roguelike platform oyunu Spelunky 2'nin 15 Eylül'de PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

PC versiyonu, PlayStation 4 versiyonundan kısa bir süre sonra çıkacak.

Oyun hakkında:
 

Hayal bile edilemeyen hazineler için tehlikeli bir maceraya çıkın
 
Derek Yu'nun ödüllü roguelite 2D platform oyununun devamında kafa lambanızı takıp kırbacınızı alın ve tehlikeli mağaralara geri dönün.
 
Orijinal oyundaki kaşifin cesur kızı Ana'ya ve arkadaşlarına katılarak ayın uçsuz bucaksız ve ölümcül yeraltı mağaralarının sırlarını ortaya çıkarın.
 
Yemyeşil ormanlar, su dolu tüneller ve lavların aşındırdığı çukurlar sizi bekleyen tehlikeli ortamlardan yalnızca bazıları. Yarasalardan mağara adamlarına, hayaletlere ve zırhlı kertenkelelere kadar her şey, keşfinize son vermek için konuşlanmış. Emeğinizle kazandığınız ganimetlerle kaçıp canınızı kurtarmak için korkusuz maceraperestleri parçalamak, ezmek ve kazığa oturtmak üzere hazırlanmış ardı kesilmeyen tuzaklara karşı uyanık olmanız gerekecek.
 
Sürekli değişen seviyeleri keşfedin
Öldüğünüzde düzeni değişen ve rastgele oluşturulmuş aşamalarda tetikte olun. Hiçbir gezi aynı olmaz ve karşınızda daima yeni bir macera vardır.
 
Karşınıza çıkan her şeyi yok edin
Geliştirilmiş akışkan fiziğine sahip olan tamamen yok edilebilir bir ortamda, bomba ve patlayıcı silahlar kullanarak düşmanlarınızı atomlarına ayırıp çıkış yolunuzu oluşturun.
 
Yeni müttefikler edinin
Her seviyede hızınıza hız katacak ve ölümcül tuzaklardan kaçmanıza yardımcı olabilecek bineklere atlayın.
 
Maceraya birlikte atılmak için arkadaşlarınızı da getirin
Her seviyede kaçış için işbirliği yapabileceğiniz veya "çoğunluğun iyiliği" için namertçe feda edebileceğiniz en fazla üç arkadaşınızla birlikte mağaralara meydan okuyun.  

 
Çıkış tarihi duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Spelunky 2 Mossmouth roguelike platform PS4 PC
Braid Anniversary Edition PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Genshin Impact PS4 için Bu Sonbaharda Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Spelunky 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız