Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Söylenti: EverQuest II'ye Ek Paket Geliyoreqii

 

    MMO dalının en gözde oyunlarından biri olan EverQuest II hala paslanmadığını yeni bir expansion paketiyle gösterebilir, tabi eğer alınan bir isim hakkı doğruları gösteriyorsa... 
 
    Her zaman alınan isim hakları doğruları yansıtmasa da genelde tuttukları söylenebilir. ZAM'den alınan bilgilere göre, SOE'nin EverQuest II'ye Destiny of Velious adında bir ek paket çıkarabileceği belirtildi.
 
    En son test server'larında New Halas'da "Coldain dwarf" ırkının test edildiği söylenmişti. Bundan epey bir süre geçmesinin ardından oyuna onca zamandan sonra sessiz sedasız bir expansion paketi çıkarmayı mı düşünüyorlar acaba?
 
    MMO oyuncularının severek oynadığı Everquest II, taraflı tarafsız en iyi MMO'lardan biri olma özelliği taşıyor. World of Warcraft'ın ağırlığı altında kaybolmaya yüz tutmasına artık mani olmak için sıkı bir genişleme paketi her an duyurulabilir. Kokusunun yakında çıkacağını düşünüyorum. Beklemede kalalım...

 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak EverQuest II Destiny of Velious MMO
Spider Man: Shattered Dimensions'dan Yeni Video Lost Planet 2 Helghast Ekran Görüntüleri

BSC Misafiri

21.5.2010 14:23:24

0
Şu an için çok mümkün gözükmüyor. Son expansion pack çıkalı 4 ay oldu olmadı... Oyun geçtiğimiz seneler boyunca 6 expansion pack,3 tanede adventure pack çıkardı. Ancak bir kaç ay içerisinde ufak bi adventure pack çıkabilir. O bile çok düşük bir ihtimal.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)