Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sony " Ödemeli PSN Sisteminden Detaylar Yakında"

 
 
     Sony'nin Avrupa Playstation başkanı, ödemeli PSN sisteminin yolda olduğunu ve detayların kısa süre içerisinde (E3 2010) açıklanacağını bildirdi. Başkan Andrew House şu an için bilinen bedava PSN sisteminin ise aynı şekilde kalacağını da açıklamalarına ekledi.
 
     Playstation'ın baş patronu Kaz Hirai'nin geçtiğimiz sene konu hakkında yaptığı açıklamalarından referans alarak bilgilerini paylaşan House, şu anda birinci sınıf içerik ve servis desteği sağlayacak ödemeli bir PSN modeli üzerinde çalıştıklarını, bunun yanı sıra bilinen PSN sisteminin aynen kalacağın dile getirdi;
 
"Size, bildiğimiz bedava PSN sisteminin aynen kalacağını garanti ederim. Bu rakiplerimizin sunmadığı, bizimse Playstation iletişimine sadakatimizin bir simgesidir. Bir kaç ay önce Kaz Hirai'de mevcut olan bedava PSN servisi dışında birinci sınıf bir servis arayışı içinde olduğumuzu  belirtmişti. Detayları çok yakında öğreneceksiniz."
 
     Yakın bir süre önce gelen dedikodularda ise "PSN+" isimli, cross chat imkanınında bulunduğu bir sistemden bahsedilmişti. Peki fiyatı ne kadar olacak ? Ve Xbox Live GOLD kadar değerli olabilecek mi ? Detayları merakla bekliyoruz!

 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak playstation 3 PS3 ps3 slim Sony psn paralı psn servisi ödemeli psn bedava psn
Sadness'ın Soundtrack'i Paylaşıma Sunuldu Blur'un Çıkış Videosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Haykıran Bıngıldak

26.5.2010 22:47:08

0
Saçmalık. Tabi ps3 den vazgeçemeyecek olanları çok iyi bir biçimde kullanırlar.

lambshit

26.5.2010 20:23:59

0
heee demolar paralı ya hangi akla hizmet yorum yazıyorsun sen ya cık cık bu cross chat olayı inşallak 2 kişiyle sınırlı değildir

hakanceken

26.5.2010 17:52:25

0
demolar paralı mı olucak yani?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Playstation 3
+ TAKİBE
AL
70 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız