Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sonic the Hedgehog'un Yaş Sınırı Belli Oldu

 
Sonic the Hedgehog filminin çıkış tarihi yaklaştıkça film ile ilgili her şey de yavaşça gün yüzüne çıkıyor. Şimdi de filmin yaş sınırı belli oldu.
 
Tahmin edilebileceği gibi film PG olarak yani +7 yaş gurubu için diyebiliriz. Aslında hayranlar filmin en azından PG-13 olmasını yani 13+ olmasını bekliyordu ancak belli ki çocukluk anılarımızı hatırlatabilecek bir film izleyeceğiz. Film 14 Şubat'ta vizyona girecek.
 
Sonic the Hedgehog, Sega'nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyunu serisinin ana karakteri parlak mavi kirpiye odaklanan bir live-action macera komedi filmi.

Sonic the Hedgehog peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, Sonic'i yakalamak için peşine düşer ve devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr. Eggman'ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills'in şerifi Tom Wachowski, Sonic'in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Filmde Sonic'i Ben Schwartz seslendirirken Dr. Ivo "Eggman" Robotnik karakterini Jim Carrey canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda ise Jeff Fowler oturuyor.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite sonic jim carrey film ne zaman çıkacak hedgehog oyuncular yaş sınırı vizyon tarihi fragman
Quantic Dream'in Bu Yıl Büyük Sürprizleri Olacak Saints Row IV: Re-Elected Switch için Derecelendirildi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Venomstr

22.1.2020 11:39:53

0
Jim Carrey’i tekrar eski tarz tipleme olarak görmek güzel olacak. Dr. Robotnik cuk oturmuş. Merakla bekliyorum.

borayuksel93

20.1.2020 02:55:40

0
bize ne bundan? yani sonic oyun karakteri anladık da filmin +13 beklenirken +7 yaş sınırına getirilmesi haber değeri mi taşıyor cidden? şunu siteye eklerken üşenmediniz mi ya? içerik eklemek için robota mı bağladınız? bir haber eklerken bir düşünün bu yazdığım şey okuyucuya iletmeye değer bir şey mi?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Film Haberleri
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız