Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sniper: Ghost Warrior Contracts'tan Oynanış Videosu Paylaşıldı

 
City Interactive'in geliştiriciliğini ve yayıncılığını yaptığı Sniper: Ghost Warrior Contracts'tan oynanış videosu paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Sniper: Ghost Warrior Contracts 22 Kasım 2019'da piyasaya sürülecek; PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Kontratlar, esasen sabit bir ücreti olan ve net bir hedefe odaklı -ve bu arada ikincil hedefleri de tamamlayarak bonus ödemeler alabileceğin- kişiye özel görevler içeriyor. Geniş bir yelpazedeki hedefleri yok etmek üzere yüzlerce farklı yol sunan Kontratlar sayesinde bir keskin nişancı oyunundan beklediğinin çok daha fazlası seni bekliyor.

• Kontratla çalışan profesyonel bir suikastçi olarak oyna ve hedeflerini yok et.

• Açık uçlu kontratlar, kelle başı ödüller ve yan görevler ile tekrar tekrar oynama olanağı sunan oyunda hem ana görevi hem de yan görevleri tamamlayıp mümkün olan en yüksek kazancı sağlayarak yükseltmeler ve ödüller al. Planlarının suya düşmesini istemiyorsan, rakip keskin nişancılara da dikkat et.

• Gelişmiş Dürbün Modu sayesinde, yüzlerce farklı yöntemle ortadan kaldırabileceğin çok çeşitli hedefler üzerinde muazzam gerçekçilikte bir keskin nişancı deneyimi yaşa.

• Yeniden tasarlanan baş üstü göstergesi ve kullanıcı arayüzü ile eceli gelen hedefi işaretleyip tespit et.

• Dronelar, uzaktan kumandalı taretler, yapışan bombalar ve zehirli gazlar gibi pek çok yeni araç gereçle oyna.

• Hayalet yeteneklerini kullanıp hedeflerini patırtı gürültü yapmadan öldürerek stratejik yaklaşımını göster ve karşılığını da al.

• Sibirya'nın sert ve acımasız şartlarında, karla kaplı dağlarda, balta girmemiş ormanlarda, dağların içine kurulu gisli üslerde hayatta kalmak için savaş.

• Takım ölüm karşılaşması modunda, yepyeni orijinal haritalar üzerinde keskin nişancı yeteneklerini sına. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamepressure Sniper: Ghost Warrior Contract aksiyon keskin nişancı
Kingdom Come: Deliverance'ın Mod Desteği Neredeyse Hazır Astral Chain İnceleme Puanları ve Çıkış Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Herman_Wolff

24.11.2019 15:40:01

0
Cİ çok umutlu olduğum bir firmaydı ama Enemy Front rezaletinden sonra film kopmuştu. Dolayısıyla bu oyundan da bir beklentim yok maalesef.

mustiua

21.11.2019 19:16:23

0
Sniper Ghost Warrior Contracts çıkmasına 1 gün kaldı oyun niş bir kitleye hitap ediyor ve bana göre rakibi Sniper Elite'in gölgesinde kalıyor. allkeyshop.com fiyat tarama sitesinde güzel fiyatiyla dikkat çeken oyunun playstation versiyonu neredeyse 2 kat pahalı.

die4never2

29.9.2019 09:36:00

0
Oyunun 4.çıkıyor bakıyorsun sanki amatör bir grup yapmış oyunu. Oyunda hiç bir şey yok, yapay zeka yok atmosfer hikaye anlatımı yok animasyonlar kötü kütük gibi geçen nesilden kalmış resmen.

Philipp_Plein

26.8.2019 23:08:17

0
Çöp

BSC Misafiri

26.8.2019 17:22:20

+2
Vuruş hissi yok, mermi gidiş görseli berbat.

BSC Misafiri

26.8.2019 16:46:42

0
Güzel duruyor.

Babblebabble

26.8.2019 16:22:00

0
SGW3'e 45 lira verip stutteringden oynayamadım, bunu bedava verseler oynamam artık.Zaten kısıtlı oyuncusu olan bir seri yapıyorsun bari onda da uğraş biraz düzgün çıkarmak için.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sniper: Ghost Warrior Contracts
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız