Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Oynanış Fragmanı

 
Geliştirici CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için "Kuamar'a Hoş Geldiniz" başlıklı yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Kuamar, oyunun geçeceği kurgusal bir Orta Doğu ülkesi.
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 4 Haziran'da çıkış yapacak.
 
Steam'de standart sürüm 79,00 TL ve deluxe sürüm 99,00 TL fiyattan ön siparişte. 
 
Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 1000 metreyi aşan mesafelerden gerçekleştirilecek suikast görevleri ile zaten çok beğenilen seride çıtayı daha da yükseltiyor. Günümüz Ortadoğu bölgesinde geçen tek oyuncu görevlerinde, düşman hattının gerisinde heyecan ve gerilim yüklü bir taktik muharebe seni bekliyor.

Usta keskin nişancı suikastçı Raven olarak, Ortadoğu'da, Lübnan ile Suriye arasındaki kanunsuz topraklarda zorlu bir göreve atılıyorsun. İmkansız gibi görünen bu görevde, bölgede yuvalanmış aşağılık bir suç örgütünü çökerterek liderlerini adalete teslim etmen gerekiyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, seride ilk kez olarak 1000 metreyi aşan mesafelerdeki hedefler ile oyuncuların önüne yüksek beceri, odaklanma ve nişan hassasiyeti gerektiren zorlu görevler koyuyor.
 
Büyük beğeni toplayan orijinal oyunu da geliştiren stüdyonun ürünü olan Contracts 2, kendi sınırlarını zorlayarak hiper gerçekçi bir keskin nişancı deneyimini sunuyor. Aslına uygun çok çeşitli silah ve teçhizat, muhteşem ayrıntılarla bezeli bir oyun dünyası ve bugüne kadarki en gerçekçi hedefler seni bekliyor.

Yeni silah ve teçhizatlar ile, her görev pek çok farklı şekilde tamamlanabiliyor. Görevleri her seferinde farklı taktik yaklaşımlarla tekrar tekrar oynayarak içeriğindeki tüm hedefleri tamamlayabilir, toplayacağın ödüller ile donanım ve silahlarını geliştirebilirsin.

Contracts 2'nin optimize edilmiş grafikler, iyileştirilen kare hızı ve geliştirilen oyun motoru ile sunduğu muhteşem görsellik serinin kendi çıtasını daha da yükseltiyor. Sinematik mermi kamerası ile gerçekçi suikastler ultra gerçekçi detaylarla bezeli bir görselliğe kavuşuyor.

- Bir keskin nişancı suikastçı olarak, yakın muharebe becerilerinle ve muazzam uzak mesafelerden atışlarla çeşitli hedefleri indir.
- Gerilim yüklü tek oyuncu görevini yüzünün akıyla tamamlamak için doğru taktik kararları alman ve gizlilik tekniklerini ustaca kullanman gerek.
- Ortadoğu'nun çatışma bölgelerinde 5 farklı devasa haritayı keşfet.
- 20 yeni kontratı ve çeşitli yan operasyon görevlerini tamamla.
- Aslına uygun çok çeşitli silah, teçhizat ve donanımlar ile mükemmel keskin nişancı deneyimini keşfet.
- Tekrar oynanabilir kontatlarda her seferinde farklı bir yaklaşım ile yeniden oyna, tüm hedefleri tamamla ve maksimum ödülü topla.
- Zenginleştirilen grafik kalitesi ve geliştirilmiş oyun motoru ile muhteşem bir görselliği deneyimle.

Bu haberin bağlantısı
URL
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 CI Games
Beautiful Desolation 28 Mayıs'ta PS4 ve Switch'e Geliyor CD Projekt 2020'de Rekor Gelir Elde Etti
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

15.4.2021 23:48:59

+4
Hepte Orta doğu, işleri güçleri bu ülkelerle uğraşmak kötü göstermek..

İbrahim770

15.4.2021 23:18:00

0
İran’ın gösterip kuamar demek. Silahlı oyunların Türkiye’de geçmesini hiç istemem. Tam bir imaj oluşturucu, propaganda aracı. Ama bir forza gelir umarım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız