Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Slay the Spire 6 Haziran'da Switch'e Geliyor

 
Yayıncı Humble Bundle ve geliştirici Mega Crit Games, Slay the Spire Switch versiyonunun 6 Haziran'da çıkış yapacağını duyurdu.

Kart oyunu ile roguelike unsurlarını birleştiren Slay the Spire ilk olarak Ocak 2019'da PC için çıktı ve geçtiğimiz günlerde PlayStation 4'e geldi.

Oyunun Nintendo eShop üzerindeki tanıtım yazısı: 
 

Kart oyunu ile roguelike oyunu birleştirerek yapabildiğimiz en iyi tek oyunculu deste oluşturma oyununu yarattık. Slay the Spire'da özgün bir deste oluştur, tuhaf yaratıklarla dövüş, hudutsuz gücün andaçlarını keşfet ve kulelere tırman!

Özellikleri

- Dinamik Deste Oluşturma: Kartlarını akıllıca seç! Kuleye tırmanmaya çalışırken destene ekleyebileceğin yüzlerce kartı keşfet. Birlikte iyi iş yapan kartları seçerek düşmanları saf dışı bırak ve zirveye daha da yaklaş.
- Sürekli Değişen Bir Kule: Tırmanmak için harekete geçtiğin her seferde Kulenin plan ve düzeni değişiyor. İster riskli ister güvenli bir yol seç, farklı düşmanlarla karşılaş, farklı kartlar seç, farklı andaçları keşfet ve hatta farklı elebaşlarıyla dövüş.
- Güçlü Andaçları Keşfet: Andaç denilen güçlü öğeler Kulenin her yanında bulunabiliyor. Bu andaçlar güçlü etkileşimler yoluyla desteni geliştirip zenginleştiriyor. Ama dikkatli ol, bir andacı almak sana altından daha fazlasına mal olabilir.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Dead Island 2 Halen Geliştiriliyor ESL Pro Lig Sezon 9 Avrupa, Amerika ve Asya Etabı Tamamlandı!

F13

24.5.2019 14:22:11

0
kart oyunlarına bu oyunla başladım baya güzeldir tavsiye ederim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız