Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Slay the Spire 21 Mayıs'ta PS4'e Geliyor

 
Yayıncı Humble Bundle ve geliştirici Mega Crit Games, kart oyunu ile roguelike unsularını birleştiren Slay the Spire'ın 21 Mayıs'ta PlayStation 4'e geleceğini duyurdu. PlayStation Store'da 114,00 TL (PS Plus üyeleri için 102,60 TL) fiyattan ön siparişte.

Slay the Spire şu anda PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonunun da 2019'ün başlarında çıkacağı açıklanmıştı fakat net çıkış tarihi henüz duyurulmadı.

Oyunun PlayStation Store üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Kart oyunu ile roguelike oyunu birleştirerek yapabildiğimiz en iyi tek oyunculu deste oluşturma oyununu yarattık. Slay the Spire'da özgün bir deste oluştur, tuhaf yaratıklarla dövüş, hudutsuz gücün andaçlarını keşfet ve kulelere tırman!
 
Özellikleri

- Dinamik Deste Oluşturma: Kartlarını akıllıca seç! Kuleye tırmanmaya çalışırken destene ekleyebileceğin yüzlerce kartı keşfet. Birlikte iyi iş yapan kartları seçerek düşmanları saf dışı bırak ve zirveye daha da yaklaş.
- Sürekli Değişen Bir Kule: Tırmanmak için harekete geçtiğin her seferde Kulenin plan ve düzeni değişiyor. İster riskli ister güvenli bir yol seç, farklı düşmanlarla karşılaş, farklı kartlar seç, farklı andaçları keşfet ve hatta farklı elebaşlarıyla dövüş.
- Güçlü Andaçları Keşfet: Andaç denilen güçlü öğeler Kulenin her yanında bulunabiliyor. Bu andaçlar güçlü etkileşimler yoluyla desteni geliştirip zenginleştiriyor. Ama dikkatli ol, bir andacı almak sana altından daha fazlasına mal olabilir.
 
PlayStation 4 versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Monster Boy and the Cursed Kingdom PC Versiyonu Yolda, Demo Çok Yakında Yayınlanacak Frontier Developments, Planet Zoo'yu PC için Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)