Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shenmue III İnceleme Puanları

 
Uzun bir bekleyişin ardından rol yapma oyunu Shenmue III sonunda yayınlandı. Oyunun ilk inceleme puanları da paylaşıldı. Oyun şu anda PC ve PlayStation 4 için erişime açık durumda.
 
Oyunun şu anda metacritic ortalaması 69. Kullanıcıların verdiği puanların ortalaması ise 8.2. Oyunun inceleme puanlarını ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
IGN Japan - 90
LaPS4 - 80
Hobby Consolas - 80
VGC - 80
Gameblog.fr - 70
Metro GameCentral - 60
VG247 - 60
Jeuxvideo.com - 50 
  
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Babasının ölümünün intikamını almaya kararlı 18 yaşındaki Japon dövüş sanatçısı Ryo Hazuki olarak oynayın.

Epik Shenmue serisinin bu üçüncü kısmında Ryo, babasının katilinin çok istediği bir eser olan Phoenix Aynası'nın ardındaki gizemi çözmek istemektedir. Bu serüveni onu Çin kırsalında, heyecanla dolu güzel doğal bölgelerin yoğun bir temsilini içeren yerlere götürüyor.

Ryo'nun macerası onu şehirlerden ve dağ köylerinden geçiriyor ve buralarda eğitimini ilerletiyor, kumarda şansını deniyor, rekabetçi oyunlar oynuyor ve yarı zamanlı işlerde çalışırken Phoenix Aynası'nın ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışıyor.

Zengin hikaye
Ödüllü oyun yönetmeni Yu Suzuki tarafından yazılan ve yönetilen bu oyunda, babası için adaleti yerine getirmeye çalışan bir gencin sürükleyici hikayesine kapılın.

Yoğun savaş
Gelişmiş dövüş mekanikleri kendi savaş tarzınızı özelleştirmenize ve normal, ileri düzey ve tılsımlı yetenekler kullanarak her defasında mükemmel vuruşu indirmenize imkan tanır.

Büyüleyici karakterler
Yol üzerinde karşılaştığınız kişilerle konuşmak için biraz zaman ayırın. Yolculuğunuzda size yardımcı olacak birkaç ipucunu ortaya çıkarabilirsiniz.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Metacritic Shenmue 3 Ys Net Yu Suzuki
GTFO Erken Erişime Açıldığında “The Rundown” Modu ile Yayınlanacak Stadia, Kotadan Saatte 7 GB Yiyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

21.11.2019 21:48:07

0
bence güzel. hikaye ve sunum oynayış aaa değil ama aa

OldReview

21.11.2019 20:59:32

+1
Bu tarz oyunların müşterisi kalmadı maalesef, benim gibi bir kaç dinazor böyle oyunların hakkını verebiliyor. Şu an maalesef açık dünya, kıl tüy toplama oyunları ile, oynarken rakiplerinin bağırsak sesini kulaklıktan duyduğunuz online fps shooter'lar para ediyor.

Nevfel

21.11.2019 20:52:53

0
Oyun zaten her videosunda ortalama bir oyun gibi duruyordu. Yapımcı eskide kalan mekaniklerle bu zamanda sadece fanlar nazarında başarılı olacağını anlayamamış.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Shenmue 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız