Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Secret World Legends TV Dizisi Duyuruldu

 
   Funcom'un oynaması ücretsiz oyunu Secret World Legends televizyon dizisi oluyor.
 
   Funcom tarafından yapılan açıklamaya göre, Secret World Legends televizyon dizisinin yapımcılığını Amerikalı oyuncu Johnny Depp'in 2004'te kurduğu prodüksiyon şirketi Infinitum Nihil üstleniyor.
 
   Funcom CEO'su Rui Casais,
 
"The Secret World evreni anlatılmayı bekleyen hikayelerle dolu. Gizli topluluklardan, mitlere ve gerçek olan efsanelere kadar Secret World, insanlığın en büyük gizemlerini konu ediniyor ve 'ya gerçek olsaydı?' sorusunu soruyor. The Secret World ve Secret World Legends geliştiricileri olarak bunun bir televizyon şovu için harika bir fikir olduğunu düşünüyoruz ve seyircilerin hayal gücünü yakalayabileceğimizi umuyoruz."
 
   Pilot bölüm James V. Hart (Hook, Dracula, Contact) tarafından yazılacak. Dizi için henüz bir çıkış tarihi verilmiş değil.
 
   The Secret World ilk olarak Temmuz 2012'de piyasaya sunulmuştu ve Temmuz 2017'de Secret World Legends olarak yeniden çıkışını gerçekleştirdi. Hikaye odaklı aksiyon rol yapma oyunu Secret World Legends şu anda Steam'de oynaması ücretsiz bir oyun olarak ulaşılabilir durumda.

Bu haberin bağlantısı
URL
mmorpg funcom the secret world mmorpg funcom the secret world mmo
Black Mirror, THQ Nordic Tarafından Duyuruldu 20 Ağustos'ta ReCore ile İlgili Bir Duyuru Yapılacak

Guest-BB2CECC18

17.8.2017 09:44:19

0
Story görevleri en güzel, bulmacaları olan mmorpg lerden biri steamde beleş oldu. Oyunun evreni hikayesi dizi için çok ideal. Bildiğim kadarıyla oyun günümüzde geçiyor ve farklı boyutlara açılan kapılar bulunuyor yıllarca insanlar ile diğer farklı şeylerin bir arada yaşadığı anlaşılıyor ve savaş başlıyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Secret World
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız