Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Scribblenauts Yapımcısından Yeni Bir Ücretsiz RPG Oyunu: Anchors in the Drift

     
      Scribblenauts serisinin geliştiricisi 5th Cell, yeni oyununu duyurdu: Anchors in the Drift. Bu ücretsiz RPG oyununda dünya, boyutlar arası bir ulus olan The Domain tarafından istila ediliyor. Bu istila sonucu Remnants adındaki adalar "kuantum okyanusu" boyunca dağılıyor. Anchors adındaki kahramanlar da bu adaları The Domain'in hükmü altından kurtarmaya çalışıyor. 
 
      Oyunun oynanış mekaniğine baktığımızda her karakterimizi toplanabilir kartlarla geliştirebilme özelliği dikkat çekiyor. Arc Mod adındaki bu kartlar oyunu oynadığımız sürece karşımıza çıkacak. Her Arc Mod'un bir bedeli ve nadirlik oranı gibi özellikleri bulunuyor.
 
     
       Anchors in the Drift'te Recon ve Warfront olmak üzere iki farklı oyun modu bulunuyor. Recon'da oyuncular dilediği gibi challengelara katılabilecek, karakterlerini geliştirebilecekler. Burada güçlenen karakterler daha sonra Warfront modunda Remnantlar ile kapışacaklar. Bu ikinci modun ilk moda göre çok daha zorlu olacağını belirtelim.
 
       5th Cell, oyun için gerekli olan finansı Ağustos ayında oyuncuların karşısına çıkan Kickstarter benzeri sistem Fig ile elde etmeye çalışıyor. Geliştirici ekip oyunu hayata geçirebilmek için toplamda 500,000 dolar toplamayı hedefliyor. Oyunun Fig sayfasına buradan ulaşarak Anchors in the Drift hakkında daha fazla detay alabilirsiniz. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer.com Anchors in the Drift PC Fig ücretsiz free-to-play bağış RPG bağımsız indie
Street Fighter V'in Beta Sürecine 4 Karakter Eklendi Black Ops 3'ün Season Pass İçeriklerinde World at War ve Black Ops Serisinden Haritalar Var

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anchors in the Drift
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız