Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Scarlet Nexus 25 Haziran'da Çıkacak

 
Bandai Namco, aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus'un çıkış tarihini duyurdu.

25 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

PlayStation Store'da standart sürüm 499,00 TL ve deluxe sürüm 604,00 TL. Xbox Store'da standart sürüm 299,00 TL ve deluxe sürüm 374,00 TL. Steam'de henüz ön siparişe açılmadı.
 
Bandai Namco ayrıca Scarlet Nexus'u baz alan anime dizisinin yolda olduğunu açıkladı. Yapımcılığını Sunrise'ın üstlendiği anime dizisi bu yaz yayınlanacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde kişilere ekstra duyu yeteneği veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren psiyonik bir hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girince, Others diye bilinen ve insan beynine açlık duyan dengesiz mutantlar gökyüzünden inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine direnen bu ezici tehdide karşı koymak ve insanlığı kurtarmak adına üst düzey önlemler alınması gerekiyordu. Psiyonikler olarak bilinen güçlü duyu yeteneğine sahip olanlar, göklerden gelen bu saldırıdan kurtulmamız için tek şansımızdı. O zamandan beri psiyonikler, yetenekleri gözlenerek insanlığın son savunma hattı olan Other Suppression Force'a (OSF) alınıyor.

Bu ikili hikâyede, macerana prestijli politik bir aileden gelen enerjik asker Yuito Sumeragi veya gücü ve yetenekleri sebebiyle OSF içerisinde adı çıkmış gizemli yetenek avcısı Kasane Randall ile başla. SCARLET NEXUS'ta, hikâyenin tamamını ve teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışıp kalan Brain Punk geleceğinin sırlarını ancak farklı deneyimleri birbirleriyle karşılaştığında açığa çıkarabileceksin. 


Kasane fragmanı:
 
 
Anime fragmanı:
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Scarlet Nexus Bandai Namco aksiyon rol yapma oyunu PS5 Xbox Series X PS4 Xbox One PC
Ninja Gaiden: Master Collection PlayStation Store ve Xbox Store'da Ön Siparişe Açıldı The Fall Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Creature in the Well
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

egonschiele

23.3.2021 23:02:10

0
Scarlet Nexus'unda duyurulduğu sunumda tüm oyunlar GamePass'e gelecek denmişti, ondan sordum ama sonra karar değiştirdiler herhalde :)

BSC Misafiri

18.3.2021 20:15:52

0
bir berseria animesi çıkmadı gitti ya :(

legendwarior3

18.3.2021 19:12:03

0
alıştık iyice😄 bu gelmiyecek fakat ileride bandai namco'nun sağı solu belli olmaz.

egonschiele

18.3.2021 18:56:21

0
Haberde yazılmamış ama sanırım oyun Xbox Game Pass'e de gelecek çıkış gününde.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Scarlet Nexus ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız