Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

STALKER 2: Heart of Chernobyl Geliştirici Günlüğü

 
 
Pek çok yeni oyun videosunun yayınlandığı E3'te STALKER 2'nin fragmanı kesinlikle bu yılın en iyileri arasında yer alıyor. Geliştiriciler GSC Game World, uzun yeni oynanış fragmanını yayınladıktan sonra bununla ilgili yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı. Burada, yakında çıkacak olan açık dünya nişancı oyunuyla ilgili bazı yeni ayrıntılar açıklandı.
 
Videoda oyunun animasyonları ve hareket yakalama teknolojisi hakkında bilgilerin yanı sıra, silah özelleştirmesi ve dayanıklılığı geri kazanabilme gibi bazı oyun mekaniğine de değiniliyor.
 
Geliştiriciler ayrıca oyun fragmanında gösterilen çatışmada gruplar ve olay hakkında bilgi de veriyor. 
 
STALKER 2: Heart of Chernobyl, 28 Nisan 2022'de Xbox Series X|S ve PC platformuna çıkacak.
 
Yayınlanan video
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt aksiyon macera
MachineGames'in Indiana Jones Oyunu Henüz Erken Aşamalarda Kena: Bridge of Spirits Oynanış Videosu Keşfi ve Canlı Ortamları Sergiliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

22.6.2021 11:26:54

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Ekran kartı satan firmalar, oyun yapımcılarına yüksek sistem gereksinimli oyunlar yapın, eski kartlarda oyunlar çalışmasın diye baskı mı yapıyor? 1050 ti kartlı biri olarak merak ediyorum.
Pek umutlanma hocam, bende 1080 var ona rağmen çamur grafikte oynayacağımı şimdiden kabullendim.. Sistem böyle, ya yetişeceksin (30xx serisi varken o seriden kartın olacak dlss vs yolunu bulacaksın) ya da rezil olacaksın :) Çok kötü ama gerçek bu..

BSC Misafiri

21.6.2021 19:41:27

+1
Ekran kartı satan firmalar, oyun yapımcılarına yüksek sistem gereksinimli oyunlar yapın, eski kartlarda oyunlar çalışmasın diye baskı mı yapıyor? 1050 ti kartlı biri olarak merak ediyorum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)