Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor

 
Riot Games stüdyosunun tamamı 10 Ağustos haftasında şarj olmak, sıfırlanmak ve yenilenmek için 1 hafta tatile çıkıyor.

Bir sonraki haftada işlerin sıkışmasını önlemek için bazı yamalar ve çıkış tarihleri buna göre düzenlecek. League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve VALORANT özelindeki gelişmeler önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Riot Games tarafından belirtilene göre "Bu yıl, birçok farklı sebepten ötürü Riot için büyük bir yıl oldu. Riot Games adındaki çoğul ekinin hakkını sonunda vermek, belki de şirket adına bugüne kadarki en gurur duyduğumuz an oldu ama bunca yeni oyunla ilgilenmek gerçekten de titizlik istiyor. Bunun yanına COVID-19 salgını, evden çalışma ve dünyada olan biten diğer olayları da eklediğimizde, iş ve özel hayat dengesindeki parçaları birbirinden ayırmak biraz zor oldu."

"Oyun geliştiricileri olarak, işlerin sıkışmasının ve proje tabanlı teslim tarihlerinin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Kendimiz ve sizin için ekip olarak (aslında birçok farklı ekip) kendi sağlığımızı ön plana almamız gerektiğini biliyoruz. Bu sayede sizlere uzun vadede birçok yeni deneyim sunabileceğiz."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer league of legends riot games pc rts mmo
Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 1.24 Güncellemesi Yayınlandı Detroit: Become Human Satışları 5 Milyonu Aştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız