Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

"Respawn'dan Uzun Süre Oyun Beklemeyin"

 
     Infinity Ward’un dağılmasının ve Respawn Entertainment’in kurulmasının üzerinden neredeyse beş ay geçti. EA’den partneri olduğu Respawn hakkında yeni açıklamalar geldi. EA’den David DeMartini “Unutmayın ki Respawn’dakiler herşeye sıfırdan başladılar. Stüdyo buldular, mobilyaları satın aldılar, teknolojik ihtiyaçlarını karşıladılar ve ekibe çalışacak insanlar buldular.” şeklinde açıklama yaparak stüdyonun yeni fikirler üzerinde çalışmaya başladığını belirtti.
 
     EA, Infinity Ward’dan ayrılanlara yeni iş olanağı sağlamanın yanı sıra onların aileleri ile yeni bir yere taşınmalarını ve tamamen yeni bir hayata başlamalarını sağlamış.
 
     Diğer yandan Activision hakkında konuşan DeMartini, Activision’ın da, kendilerinin de bu işten kazançlı çıktığını söylüyor. Bu açıklamasını “Elbette EA’nin en iyi olmasını isterim fakat Activision’ın başarısız olmasını da istemem. Bu kötü bir filme gitmek gibidir. Bazen filmler o kadar kötüdür ki, bir süreliğine sinemaya gitmezsiniz çünkü kim çektiyse son gittiğiniz filmden diliniz yanmıştır. Bu nedenle müşterilerin kötü oyunlara para harcamalarını istemem. Onların iyi oyunlar oynamalarını isterim, bu oyun endüstrisi için iyi bir şeydir.” diyerek devam ettirdi.
 
     DeMartini’ye hak veriyorum fakat anlaşılan Respawn’dan yeni bir oyun duyurusu almak için uzun bir süre daha beklemek zorunda kalacağız. Firmanın resmi web sitesinde bile sadece yukarıdaki resimde görülen iş başvuruları için konmuş bir mail adresi bulunuyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak call of duty fps infinity ward activision modern modern warfare modern warfare 2 cod Respawn Entertainment EA David DeMartini
Warhammer 40K: Dark Millennium'un İlk Videosu PS3'e Özel Tales of Graces F'den 2 Yeni Video

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)