Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resistance: Burning Skies Mutliplayer Detaylandı


      Nihilistic Software'ın geliştirdiği Resistance: Burning Skies, Playstation'a özel oyun serisi olan Resistance'ın PS Vita'daki mecarası oluyor. Oyunun en çok konuşulan ve oyunu sattıracak yön olarak bakılan çoklu oyuncu modlarından yeni detaylar ve bir video bugün yayınlandı.
 
     Yapılan açıklamaya göre, Resistance: Burning Skies'da 8 kişiye kadar destek veren çoklu oyuncu modlar olacak ve bu modlarda 2'ye 2 veya 4'e 4 şeklinde maçlar olacak. Ayrıca Resistance: Burning Skies PS Vita'nın Party uygulamasını da destekleyecek. Oyuncular için önemli konulardan olan silah geliştirme sistemi de oyunda yerini alacak. Multiplayer modları oynayarak kazandığınız deneyim puanlarını silahlarınıza eklentiler açmak için kullanabileceksiniz. 
 
     Multiplayer desteğini Wi-Fi üzerinden sağlayacak olan Resistance: Burning Skies 6 farklı haritada, Deathmatch ve Team Deathmatch modlarının yanında bir mod daha oyuncuların beğenisine sunulacak fakat bu modun adı veya oynanışı hakkında hala bir açıklama yapılmadı. 
 
     Playstation Vita sahiplerinin denemek isteyeceği yapımlardan biri olan Resistance: Burning Skies'ın 29 Mayıs'ta çıkacağını hatırlatarak sizleri videoyla baş başa bırakalım.

Bu haberin bağlantısı
URL
Resistance Burning Skies Resistance Burning Skies Nihilistic Software Sony PlayStation Vita FPS
Might & Magic Heroes VI'ya %50 İndirim Tekken Tag Tournament 2 İçin Yeni Görseller + Logo

Ayrton Senna da Silva

12.4.2012 21:48:21

0
Oyun gayet güzel olmuş grafiklerde çok kötü değil. Mp desteği hiç değilse 6vs6 olsaydı daha iyi olurdu. Seslerde gayet güzel, özellikle boş kovanların çıkardığı sesler
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resistance: Burning Skies
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız