Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil 5 İçin Karakterleri Elden Geçiren HD Doku Paketleri

 
 
Pek çok oyuncu şu anda gerilim odaklı nişancı aksiyon oyunu Resident Evil 5'in yeniden yapım sürümünü bekliyor. Resmi olarak bu sürüm yayınlanmadan önce oyunu remaster yani yeniden düzenlenmiş sürümüne çevirebileceğiniz HD doku paketleri karşımıza çıkıyor. Haberimizde vereceğimiz linkle beraber oyunda yer alan karakterleri ve silahları iyileştirilmiş bir şekilde görebilirsiniz.
 
Resident Evil 5 modlar aracılığıyla remaster sürümüne kavuşuyor
 
 
 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulan Resident Evil serisi içerisinde yer alan oyunların bazıları bildiğiniz üzere yeniden yapım sürümü ile günümüze uyarlandı. Remake sürümler oyuncular tarafından bir hayli sevildi ve serinin diğer oyunları da aynı şekilde bekleniyor.
 
YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi ve mod geliştiricisi olarak karşımıza çıkan 'AwesomeMods', Resident Evil 5 için yeni HD doku paketleri yayınladı. Bu paketler tüm düşmanları, silahları ve ana karakterleri kapsıyor ve onları iyileştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkarıyor. Bu sayede Chris, Jill, Wesker, Sheva ve daha fazlası için HD doku paketlerine erişebilirsiniz.
 
Diğer taraftan oyunun çevre dokuları için herhangi bir paket yayınlanmamış durumda. Dolayısıyla indireceğiniz paketle beraber ortamın herhangi bir şekilde iyileşmesini beklemeyin. Eğer dikkatinizi çektiyse buradan HD doku paketlerine erişebilir ve indirebilirsiniz
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming oyun haberler 2024
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyununu Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın Stalker'dan Yeni Ureal Engine 5 Görüntüleri Ortaya Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız