Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Aruni ile Tanışın

 
Ubisoft, Neon Dawn operasyonu ile birlikte Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e dahil olacak yeni operatör Aruni için teaser fragman yayınladı.

Taylandlı savunma operatörü Aruni, kapıyı lazerle koruyabilen bir araç ile gelecek. Daha önceki sızıntılara göre MK14 EBR, P10 RONI ve PRB92 ekipmanlarına sahip olacak.

Daha fazla detay 8 Kasım Pazar Türkiye saati ile 19:00'da.
 
Operatör Jordan “Thermite” Trace'in Aruni hakkındaki yorumları:
 

Yıllardır onu Apha “Aruni” Tawanroong olarak tanıyorum. Tanışığımızda Tayland Kraliyet Polisi'nde detektifti. Benden ilk başta hoşlanmadığını düşünüyordum ki, aslında benim tepkimi ölçüyormuş. Gerçekten detaycıdır ve her zaman diğerlerinin göremediği bağlantılar kurarak yukarı katta bir şeyler yapıyordur. Tam da bu sebepten ötürü çok iyi bir detektiftir. Bangkok'da bazı işler yapmıştık, ancak o operasyonun detayları hala gizli. Çok kötü yaralanmıştı... Ben onu kaybettiğimizi düşünmüştüm.

Aruni iyileşme sürecine odaklanabilmek için Tayland Kraliyet Polisi'nden ayrıldı. Her mücadeleyle pozitifliği ve odağıyla tek başına ilgilendi. İyileşmesinin ardından çalışmaya özel dedektif olarak geri döndü. Polisken birçok dost edinmişti, etrafı geniştir. Sanırım Jaimini “Kali” Shah ile de oradan tanışıyorlar. Aruni'nin Nighthaven'da gözükmesi uzun sürmedi. Hassas hisleri ve kapasitesiyle on numara bir savunan.

Bangkok'taki o operasyon sıkıntıya girdiğinden beri birbirimizi görmedik, ancak ben teması koparmamaya çalıştım. Onu yarı yolda bıraktığımı düşünmüştüm ve mesajlarıma yaptığı kısa dönüşler de mesafeli duruyordu. Bana kızgın olduğunu düşünmüştüm. Gerçek şu ki Aruni kendini her zaman meşgul tutar. Azimli, yüksek motivasyonlu ve inanılmaz odaklı birisi. Bu sebeple onun için kızgınlık yalnızca bir dikkat dağıtıcı öğe olsa gerek. Birkaç hafta önce yeniden görüştüğümüzde sanki hiçbir şey değişmemiş gibiydi.

Aruni'yle yeniden çalışmayı çok isterim. Nighthaven'daki rolü onu çok değiştirmese de Program'a büyük katkısının olacağından eminim. Aynı zamanda düşmanların hızlarını düşüren ve gidebileceği yerleri kısıtlayan bir cihazı da yanında getiriyor. Invitational'da farklı takımlardayız. Ancak oyunlar bittiğinde geçmişi anacak zamanımız olacak. Olay şu ki Aruni geçmişte kalmıyor – her zaman geleceğe, ilerlemeye ve dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmeye odaklanmış durumda. Keşke bu filozofiye karşı yaklaşımını hepimiz öğrenebilsek.

 
Teaser fragman:

Bu haberin bağlantısı
URL
Rainbow Six PS4 Xbox One Ubisoft FPS rainbow six patriots patriots pc siege
Call of Duty: Black Ops Cold War Dosya Boyutları ve Ön Yüklemenin Açılacağı Tarihler Phasmophobia Erken Erişimde Planlandığından Daha Uzun Kalabilir

BSC Misafiri

5.11.2020 13:54:54

0
Ben bunu bir youtuberin kanalında görmüştüm test ediyorlardı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Rainbow Six: Siege
+ TAKİBE
AL
56 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız