Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Railway Empire: Nintendo Switch Edition Tekrar Ertelendi, 19 Haziran'da Çıkacak

 
Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Gaming Minds Studios, Railway Empire: Nintendo Switch Edition çıkış tarihini bir kez daha erteledi.

Switch versiyonunun normalde 14 Şubat'ta çıkması planlanıyordu. Daha sonra 27 Mart'ta ertelendi ve 27 Mart'ta da çıkmadı. Yeni çıkış tarihi bugün 19 Haziran olarak duyuruldu. Ana oyunla birlikte daha önce çıkmış tüm indirilebilir içerikleri ve iyileştirmeleri içerecek. $39.99 fiyattan satışa sunulacak.
 
19. yüzyıl Amerika'sında geçen tren yolu simülasyonu ilk olarak 26 Ocak 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. Railway Empire'da detaylı ve kapsamlı bir demiryolu ağı yaratıp, detaylıca modellenmiş 40'dan fazla tren satın alıp, istasyon, bakım binaları, fabrikalar ve turistlerin ilgisini çekecek etkinliklerle yapıp ya da satın alarak seyahat ağınızı rekabette öncü kılmaya çalışıyorsunuz. 
 
Switch versiyonu fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Railway Empire: Nintendo Switch Edition Kalypso Media Gaming Minds Studios tren yolu simülasyonu
Super Mario 3D World Switch için Listelendi Açlık Oyunları Serisinin Öncesini Anlatacak Olan Yeni Bir Film Yapım Aşamasında

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Railway Empire: Nintendo Switch Edition
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız