Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pumpkin Jack ve Ghostrunner Çıkışında Ray Tracing ve DLSS Destekleyecek

 
3D platform oyunu Pumpkin Jack ve birinci şahıs cyberpunk aksiyon oyunu Ghostrunner, Ray Tracing ve DLSS desteğine sahip olacak.

Pumpkin Jack 23 Ekim'de ve Ghostrunner 27 Ekim'de Nvidia'nın ışın izleme ve süper örnekleme yapay zeka teknolojileriyle birlikte çıkacak.
 
GeForce RTX serisi kart kullanıcıları Ray Tracing ile bu oyunlarda gölgeleri ve yansımaları mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde deneyim edecek ve DLSS bu deneyimi daha yüksek çözünürlüklerde ve kare hızlarında yaşamalarını sağlayacak. 
 
Nvidia ayrıca 28 Ekim'de çıkacak Xuan-Yuan Sword VII'nin de Ray Tracing destekleyeceğini doğruladı. Enlisted ve Ready or Not da bu yılın sonlarında Ray Tracing'li oyunlar listesine dahil olacak.
 
Pumpkin Jack'in Ray Tracing ve çıkış fragmanına aşağıdaki oynatıcılardan göz atabilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Ghostrunner All In! Games One More Level Cyberpunk Aksiyon
PUBG PS4 Pro ve Xbox One X Versiyonlarına 60FPS Modu Eklendi Halo: The Master Chief Collection Xbox Series Güncellemesi 17 Kasım'da Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ghostrunner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız