Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Prince of Persia: The Lost Crown Steam Platformuna Geliyor

 
 
Ubisoft'un Montpellier stüdyosu tarafından geliştirilen ve biz oyun severlere sunulan platform aksiyon oyunu Prince of Persia: The Lost Crown, Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre oyun 8 Ağustos tarihinde mağazadaki yerini alacak.
 
Pers dünyasında orijinal bir hikaye 
 
 
 
Prince of Persia: The Lost Crown şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC için mevcut durumda. Zamanın ve mekanın ötesine geçebileceğimiz ve mitolojik bir Pers dünyasında bulunduğumuz yapımda aksiyon macera ve platform zorlukları ile karşı karşıya geliyor aynı zamanda bulmaca içeriklerini de çözmek durumunda kalıyoruz.
 
Düşmanlara karşı öldürücü darbeler vurabileceğimiz, bozulmuş bir dünyada hayatta kalabileceğimiz ve dikkat çekici animasyon tarzıyla karşı karşıya gelebileceğimiz oyunda gizli hazineleri ortaya çıkarmaya çalışıyor ve bu yozlaşmış bölge hakkında daha fazla detay sahibi olmak istiyoruz. Bunun için de görevleri tamamlamak durumunda kalıyor ve diğer taraftan orijinal bir hikaye ile karşı karşıya geliyoruz.
 
Son olarak oyunun Steam platformuna geleceğini aktaran yeni bir fragman yayınlanmış durumda. Bu video içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun haberler 2024
Yeni Fallout New Vegas Modu Oyuna Fizik Tabanlı Araçlar Ekliyor Gears of War: E-Day Fragmanı Gerçek Zamanlı Görüntülerden Oluşmuyordu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız