Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Port Royale 4 Çıkış Tarihi Duyuruldu

 
Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Gaming Minds Studios, iş simülasyon oyunu Port Royale 4'ün 25 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam & Kalypso Store) için çıkış yapacağını duyurdu.

Bugünden itibaren oyunu Kalypso Store üzerinden satın alan kullanıcılar PC'de açılan kapalı betaya hemen erişim elde edecek. Kapalı beta eğitim bölümlerini, İspanya tek oyunculu modunu, İspanya ve dört oynanabilir sınıf ile serbest takılma modunu içeriyor. Oyunun çıkışına kadar daha fazla içerik ve güncelleme eklenecek.
 
Port Royale 4'te oyuncular küçük yerleşimini büyütmek ve hareketli bir ticaret şehrine dönüştürmek isteyen genç ve hırslı bir vali olarak bir koloninin kontrolünü üstlenecek. Denizlere yelken açarak 17. yüzyılda Karayiplere egemen olma mücadelesinde İspanya, İngiltere, Fransa ve Hollanda sömürge güçlerine katılacaksınız. Seride ilk defa deniz savaşları sıra tabanlı olacak.
 
Beta fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Port Royale 4 Kalypso Media Gaming Minds Studios iş simülasyon PlayStation 4 Xbox One Switch PC
Potata: Fairy Flower 13 Mayıs'ta PS4 ve Xbox One'a Geliyor Adam’s Venture: Origins 29 Mayıs'ta Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Port Royale 4 ÇOKLU PLATFORM
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız