Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pokemon Temalı Uyku İzleme Uygulaması 100 Milyon Dolar Kazandırdı

 
 
Pokemon temalı uyku takibi uygulaması Pokémon Sleep'in çıkış yapmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. İlk yılına ulaşmadan bir hafta öncesinde açıklanan detaylara göre 100 milyon dolar gelir elde ettiği bildirildi.
 
Pokemon Sleep uygulaması kazandırmaya devam ediyor
 
 
  
Pocket Gamer tarafından yayınlanan AppMagic verilerine göre Pokémon Sleep'in geliri büyük ölçüde 73 milyon dolar harcayan Japon kullanıcılardan geliyor. 17 Temmuz 2023'te çıkışını gerçekleştiren uygulamaya ABD'li kullanıcılar 15 milyon kazanç sağlarken, Tayvan'ın 4 milyonluk bir katkısı bulunuyor. 
 
İndirmeler açısından bakacak olursak uygulamanın 9.8 milyon kişi tarafından cihazlara kurulduğu aktarılıyor. Bu indirmelerin yüzde 44'ü Japonya'da, %17'si ABD'de ve %7'si ise Tayvan'da yer alıyor. Pokémon Sleep, kullanıcıların uyku durumuna göre çeşitli Pokemonlar yakalamalarına olanak tanıyor.
 
Oyuncular program sayesinde ne kadar uyuduğunu görebiliyor ve uyku puanı kazanabiliyor. Bu puanlarla beraber çeşitli Pokemonlar ve özellikler elde edebiliyorsunuz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle oyun haberler 2024
Yeni The Witcher 3 Modu İstediğiniz Karakteri Oluşturmanıza İzin Veriyor Battlefield 2042'nin Dead Space Etkinliği Başladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız