Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pokemon Sun/Moon ve Final Fantasy XV Amazon'un Tatil Döneminde En Çok Satan Oyunları Oldu

 
   En büyük internet alışveriş sitelerinin başında gelen Amazon, tatil dönemi içerisinde en çok satılan oyunları açıkladı. Açıklamaya göre de tatil dönemi içerisinde Amazon üzerinde en çok satan oyunlar Pokemon Sun, Pokemon Moon ve Final Fantasy XV'in PlayStation 4 sürümü oldu.
 
   Basın bülteni ile bu üç oyunun en çok sattığını açıklayan Amazon; net rakamlar, liste ve hangi zaman diliminin kapsadığını belirtmedi ancak en azından kasım ve aralık aylarını kapsadığını söyleyebiliriz. 
 
   Amazon'un haberinin dışında Pokemon Sun/Moon ve Final Fantasy XV'in satışları ile ilgili haberleri gözden geçirecek olursak, Pokemon Sun/Moon bir çok Avrupa ülkesinde ve Kuzey Amerika üzerinde Nintendo'nun en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başardı. Japonya'da sadece üç gün içerisinde 1,905,107 satış yapan Sun/Moon bir diğer Pokemon oyunu X/Y'ın ardından Japonya'da ikinci en iyi çıkış yapan oyun oldu. Pokemon Sun/Moon şu ana kadar Japonya'da toplam 3,246,222 adet sattı.
 
   Final Fantasy XV ise ilk haftasında 5 milyon adet dağıtım sayısı ile Final Fantasy serisi içerisinde bir rekor kırmayı başardı. Final Fantasy XV'in PlayStation 4 sürümü Japonya'da toplam 860,847 adet sattı. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Windows 10'a Oyun Performansını Yükseltecek "Oyun Modu" Geliyor Playstore 2016 Yılının Oyun Yıldızlarını Açıkladı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

2.1.2017 07:39:13

0
Epic Games Japonya bölge müdürünün Nintendo Switch'in Unreal Engine 4'ü gerçekten desteklediğini açıkladığı röportajın haber niteliği taşıdığını düşünüyorum Gazali kardeş. www.nintendoeverything.com/many-unreal-engine-built-games-on-the-way-to-switch-rep-says/

Bowser Zeki

31.12.2016 13:40:19

0
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)