Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Planet Zoo E3 2019 Oynanış Videosu

 
Frontier Developments, hayvanat bahçesi simülasyonu Planet Zoo'nun E3 2019 demosundan 17 dakikalık oynanış videosu paylaştı.

Planet Zoo 5 Kasım'da PC için çıkacak. Steam'de oyunun standart sürümü 180,37 TL ve deluxe sürümü 221,60 TL fiyattan ön siparişte.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

İnanılmaz hayvanların dünyasıyla tanışın. Oyun oynamayı seven aslan yavrularından büyük fillere kadar Planet Zoo'daki her hayvan kendine özgü görünümü ve kişiliği ile düşünen, hisseden bir bireydir. Hayvanlarınızı doğal ortamlarında hissettirmek için detaylı habitatlar oluşturun, gelişmelerini sağlamak için her bir türü araştırın ve yönetin ve genlerini gelecek nesillere aktarmaları için hayvanlarınızın ailelerini yetiştirmelerine yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara karşılık veren inanılmaz yaşayan bir dünyayı yönetin. Büyük resme odaklanın veya işe başlayın ve en küçük detayları kontrol edin. İkonik gösterilerle ziyaretçilerinizi heyecanlandırın, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini tekrar vahşi doğaya salın. Hayvan refahının ve korumasının önce geldiği bu dünyada seçimleriniz çok önemli.

Planet Zoo'nun güçlü parça parça inşa araçları, hayvanat bahçenizi benzersiz hale getirmenizi sağlar. Verdiğiniz her yaratıcı karar hayvanlarınızın yaşamını ve ziyaretçilerinizin deneyimini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları yükseltirken, yolları ve mağaraları oyarken ve benzersiz temalar ve yüzlerce inşaat bileşeni arasından çarpıcı hayvanat bahçenizi inşa ederken hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

Birbirine bağlı bu oyuncu topluluğuna katılın ve dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini Steam Atölyesinde paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde kullanıldığına tanık olun veya her gün Planet Zoo topluluğundan yeni ve taze içerikler keşfedin.   

Bu haberin bağlantısı
URL
Planet Zoo hayvanat bahçesi simülasyonu Frontier Developments
VF Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi 2. Haftası Tamamlandı Cyberpunk 2077 E3 2019 Oynanış Videosu PAX West'te Yayınlanacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

18.6.2019 12:49:27

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri PS4'e geliyorsa alıyorum..
Helal olsun karşim sana.
Sağol karşim.

BSC Misafiri

18.6.2019 09:29:39

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri PS4'e geliyorsa alıyorum..
Helal olsun karşim sana.

BSC Misafiri

17.6.2019 15:46:33

+1
PS4'e geliyorsa alıyorum..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Planet Zoo
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız