Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pillars of Eternity II: Deadfire'ın İlk DLC'si ‘Beast Of Winter’ 2 Ağustos'ta Çıkacak

 
   Obsidian Entertainment, Pillars of Eternity II: Deadfire'in ilk indirilebilir içeriği ‘Beast Of Winter’ın 2 Ağustos'ta çıkacağını duyurdu.

   ‘Beast Of Winter’da ekibiniz ile birlikte eski bir sırrı saklayan gizemli bir kıyamet kültünün yaşadığı bir adaya gidecekseniz. Oyuncular antik ruhlar tarafından doldurulan ve şeytani zorluklarla dolu gizemli bir boyut olan ‘The Beyond’da maceraya atılacaklar.

   ‘Beast Of Winter’dan sonra Eylül 2018'de ikinci indirilebilir içerik ‘Seeker, Slayer, Survivor’ ve Kasım 2018'de üçüncü indirilebilir içerik ‘The Forgotten Sanctum’ çıkacak. Bu üç indirilebilir içerik de Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition'a dahil olacak. Ayrıca $24.99 fiyata sahip Season Pass oyunun çıkışı ile birlikte satışa sunulacak ya da her bir indirilebilir içeriği çıktığı anda $9.99 fiyat ile satın alabileceksiniz.

   Pillars of Eternity II: Deadfire şu anda PC, Mac ve Linux üzerinde ulaşılabilir durumda. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonları 2018 tatil sezonunda çıkacak.

   ‘Beast Of Winter’ teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak wccftech rpg obisidian entertainment pc kickstarter project eternity pillars of eternity
James Ohlen BioWare'dan Ayrıldı 31 Temmuz'da Xbox Game Pass'ten Beş Oyun Kaldırılacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Pillars of Eternity
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız