Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yolda

 
 
Kinetic Games'ten bağımsız korku oyunu Phasmophobia'ya yeni eklemeler getiren beta güncellemelerinin üzerinden neredeyse bir ay geçti. Şimdi, geliştiriciler, oyuncuların video oyununda ne gibi değişiklikler beklemesi gerektiği hakkında herhangi bir bilgi vermeden, bir yama güncellemesinin çok yakında geleceğini belirsiz bir şekilde duyurdular.
 
Phasmophobia hayranlarının çoğu, geliştirme ekibinin oyun için yeni içerik sağlama konusunda tutarlı olduklarını takdir ediyor. İki yeni hayalet, Yokai ve Hanyu, yakın zamanda oyunun beta sürümüne eklendi. Korkunç hayalet avı deneyimi, yeni hayalet etkileşimleri ve yeni özellikler tüm oyuncular için geliştirilmeye devam ediliyor.
 
Resmi Kinetic Games Twitter hesabındaki yakın tarihli bir gönderide geliştiriciler, Phasmophobia için yaklaşan bir beta yamasıyla ilgili net olmayan bir gönderi paylaştı. Tweet, yeni yamanın 11 Haziran 2021 Cuma günü çıkacağını belirtiyor. Ancak korku oyununa ne tür yükseltmelerin ekleneceğini detaylandırılmıyor. Geliştirici ekip ayrıca, oyun topluluğunu sohbet etmeye ve gizemli yeni yama hakkındaki beklentilerini paylaşmaya teşvik eden Twitter gönderisine de yanıt verdi. 
 
Gönderiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerant Phasmophobia korku oyun steam erken erişim co-op eşli oyun çok oyunculu
EA, Battlefield 2042 için Battle Royale Modu Düşünmüyor GOG Yaz İndirimleri Başladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Phasmophobia
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız