Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pathfinder: Wrath of the Righteous'tan 30 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

 
Geliştiriciliğini Owlcat Games'in yaptığı Pathfinder: Wrath of the Righteous geçtiğimiz aylarda duyuruldu ve bir bağış kampanyası başladı. PAX East 2020 etkinliği sayesinde oyuna dair birçok oynanış videosu ve yeni özellikler öğrendik. Şimdi de yarım saatlik bir oynanış videosu paylaşıldı.
 
Öncelikle yayınlanan videoda spoiler anlamında çekinmenizi gerektiren bir şey yok çünkü, diyaloglar videodan çıkarılmış. Oyunun bağış kampanyasında 300.000 $ toplanması bekleniyordu ancak, büyük bir başarı yakalayarak 1.5 milyon$'ı geçti bağış miktarı. Geçilen her hedefte de oyuna yeni özellikler ekleniyor. Buraya tıklayarak bağış sayfasından detaylı inceleyebilirsiniz.
 
Bağış kampanyası 11 Mart'ta sona erecek. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Pathfinder: Wrath of the Righteous Haziran 2021 tarihinde PC için yayınlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamePressure Pathfinder: Wrath of the Righteous DnD D&D Dungeons and Dragons izometrik rpg oyun diablo tarzı dnd 3.5 pathfinder
tinyBuild Yeni Oyun Geliştirme Stüdyosunu Boise, Idaho'da Açıyor Dreadlands 10 Mart'ta Erken Erişime Açılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

YildirimBuyucusu

4.3.2020 14:59:56

0
İlk oyunu çok ilgimi çekmişti ama oynamamıştım. Aslında merak ediyorum ama biraz karışık gibi gelmişti diye hatırlıyorum videolardan. İlk oyuna başlasam mı bilemiyorum.

Wayward Son

4.3.2020 13:33:01

0
Gümbür gümbür geliyor. CRPG'ye doyacağız önümüzdeki dönemde. İlk oyundaki Kingdom Management sistemini düzeltirlerse tamamdır.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Pathfinder: Wrath of the Righteous
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız