Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pathfinder: Wrath of the Righteous Kickstarter Kampanyası Önümüzdeki Ay Başlıyor

 
Geliştirici Owlcat Games, devam oyunu Pathfinder: Wrath of the Righteous için Kickstarter kampanyasının 4 Şubat'ta başlayacağını duyurdu.
 
Owlcat Games konu ile ilgili olarak "Bu maceranın, Wrath of the Righteous'ı masada oynarken verdiği hissiyat kadar epik olmasını istiyoruz. Ve tabii ki yeni oyunumuzun her açıdan önceki oyunumuzdan daha iyi olmasını istiyoruz. Şu anda gerekli olan yatırıma sahip olsak da halen eklenecek ve geliştirilecek çok şey var. Bu çabamızda bize destek olabilirsiniz." dedi.
 
Kickstarter detayları henüz belli değil fakat oyun için ilk oynanış görüntüleri ve ana özelliklerin de 4 Şubat'ta paylaşılacağı doğrulandı.
 
Eylül 2018'de çıkan ilk oyun Pathfinder: Kingmaker için de Kickstarter kampanyası yapılmıştı ve oyun toplamda 18,351 destekçiden 909,057 dolar fon toplamayı başardı.
 
Pathfinder fantezi evreninde geçen izometrik parti tabanlı Computer-RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil.

Oyunun resmi websitesini wrath.owlcatgames.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer
Microsoft, Windows 7 Desteğini Sonlandırdı Kunai 6 Şubat'ta Switch ve PC için Çıkacak

Wayward Son

14.1.2020 19:17:46

0
İlk oyun harikaydı. Merakla bekliyoruz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)