Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Path of Exile 2'nin Betası, Corona Virüsü Sebebiyle Ertelenebilir

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Grinding Gear Games'in yaptığı Path of Exile 2, bildiğiniz gibi 2019'un Kasım ayında duyurulmuştu ve bu yılın en geç sonlarında betasının başlaması bekleniyordu. Ancak Corona virüsü Path of Exile 2'yi de etkilemiş gibi duruyor.
 
Oyunun net bir çıkış tarihi belli değildi ancak, betası için en geç 2020'nin sonu denmişti. Grinding Gear Games'in kurucu ortağı Chris Wilson, PCGamesN ile yaptığı bir röportajda, "Topluluktan daha sağlıklı bir geri dönüş alabilmek için oyunu daha hazır bir hale getirmemiz gerekiyor. Beta tarihini ilerleyen süreçte değiştirebiliriz." dedi. 
 
Path of Exile'ın yeni ücretsiz genişlemesi Delirium, geçtiğimiz günlerde duyuruldu ve beklenen gecikmenin birincil sebebi aslında bu. Corona virüsü sebebiyle Chris Wilson, çalışanlara Çin Yeni Yılı'ndan sonra ofise gelmemelerini söylemiş. Delirium'un gecikme yaşamaması için de bazı çalışanlar, Delirium projesine aktarılmış. Bu nedenle de Path of Exile 2'nin geliştirme aşamasında bir aksaklık yaşanabilir.
 
Chris Wilson ayrıca oyunun çıkış tarihi için "Oyun hazır olduğunda yayınlanacak." dedi.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Path of Exile 2 Grinding Gear Games ARPG
Yacht Club Games Tamamen Yeni İki Oyun Üzerinde Çalışıyor Konami Code Yaratıcısı Kazuhisa Hashimoto Hayatını Kaybetti

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Path of Exile 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız