Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Paradox Interactive Kendi Oyunlarını Steam Dışındaki Platformlarda da Satmaya Çalışmaya Devam Edecek

 
Cities: Skylines, Stellaris ve Hearts of Iron IV gibi oyunların yayıncılığını yapan Paradox Interactive CEO'su Ebba Ljungerd, şirketin gelecekteki oyun yayınlama yöntemleri hakkında konuştu.
 
Epic Games'in yayınlanmasına kadar oyunlarını Steam üzerinden yayınlayan Paradox, Epic Games'ten sonra oyunlarını farklı platformlarla da oyuncularla sunmaya başladı. Ebba Ljungerd ise konu ile ilgili "Oyuncuların bazı alışkanlıkları değişebiliyor ve bizim buna ayak uydurmamız gerek. Bu nedenle yeni dağıtım platformlarını denememiz gerekiyor." dedi. 
 
Paradox Interactive'in Steam'e karşı güveninin azaldığını zaten geçtiğimiz süreçte görebiliriz. Stellaris, Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV; Game Pass sistemine de eklendi. Bunun dışında Survive the Aftermath ise Epic Games'e özel olarak yayınlandı.
 
Önümüzdeki süreçte ise Paradox Interactive'in 4 farklı oyunu yayınlanacak. Crusader Kings 3, Vampire: the Masque­rade – Bloodlines 2, Empire of Sin ve Surviving the Aftermath'in tam sürümü.
 
Ayrıca şirketin mali raporuna göre, 2019 yılındaki karının arttığı gözlemlenmiş.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Oyun Paradox Interactive Crusader Kings 3 Vampire: the Masque­rade – Bloodlines 2 Empire of Sin Cities: Skylines Stellaris Hearts of Iron IV Steam Epic Games
VFŞL 2020 Kış Mevsimi Zirve Yarışında Büyük Heyecan! Xbox Game Pass Sisteminden Bu Ay 2 Oyun Daha Kaldırılıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Endüstrisi ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız