Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Özgür "woxic" Eker, Lock and Load CS:GO Turnuvası Sonrasında Açıklamada Bulundu

 
     Geçtiğimiz günlerde We Play! Lock and Load Counter Strike: Global Offensive turnuvası online olarak tamamlandı. HellRaisers, Team Vitality final karşılaşması sonucunda Team Vitality, 2-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın ardından HellRaisers takım oyuncusu Özgür "woxic" Eker, turnuvada yaşadığı sorunlar hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.
 
     Özgür "woxic" Eker; “70 ping ve lag ile beraber 10 ping olan adamlara karşı oynatan sistemi de,ödenen kol gibi ücretin ve internetin kalitesini de ayrıca s….. Turnuva ile konunun herhangi bir alakası yok, el alem arkamızdan gelip bizden kötü oldukları halde pingleri sayesinde Türk gençlerinin önüne geçiyorlar, millet rahat rahat evinden oynarken biz bu sorunu yaşamak zorunda mıyız?” dedi. Ardından Ruckus adlı bir Twitter kullanıcısının kendisine hem eleştiri hem de destek içeren “Böyle çok önemli olmayan turnuvalar için küfür etmen hoş değil. Bir daha ki sefere. Bence genel olarak turnuvada iyi işler başardınız, öz güveninizin toparlanması açısından iyi olmuştur. Major’da başarılar.” şeklinde cevap verdi. Yaşadığı sorunları ve bu sorunun gençlerin geleceği ile ilgili kaygılarını takipçilerine aktaran ünlü oyuncu, bu sıkıntının devam edeceğini düşündüğünü belirtti. Woxic son olarak açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı. “Hangi tutumla yaklaşırsan yaklaş TR’deki internet sorunu 1 yada 2 nesil daha bu şekilde devam edecek. Eşek olmasalardı zaten düzeltilirdi, şu an gavurun kullandığı interneti en az 50-60 yıl sonra kullanacağız ki sen o zaman gavurun nasıl bir internete sahip olacağını bir düşün.” dedi. 
 
     Özgür "woxic" Eker, geçtiğimiz yıllarda HellRaisers takımına transferinin ardından yaşadığı diplomatik vize sorunu sürecini ve sonucunda turnuvaya katılamamasını da dile getirmişti.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Counter Strike: Global Offensive counter-strike valve psn xbox live arcade ps3 xbox 360 pc mac steam fps multiplayer
Kirby’s Adventure ve Super Mario Bros. 2 Önümüzdeki Hafta NES – Nintendo Switch Online'a Eklenecek Battlefield V'in 7.3 Milyonluk Satışı Electronic Arts'ın Beklentilerini Karşılamamış
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

HoLyZz!

6.2.2019 21:27:39

0
İyi gömmüş. %200 haklı.

Gurney5

6.2.2019 16:03:36

0
Reis kızgın ve haklı.

game07

6.2.2019 15:53:12

0
Haklı
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Counter Strike: Global Offensive
+ TAKİBE
AL
108 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız