Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oynaması Ücretsiz RPG Oyun Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon, PC İçin Duyuruldu

 
Yayıncılığını Degica Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Toydea'nın yaptığı zindan keşfettiğiniz taktiksel RPG oyunu Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon, PC için duyuruldu. 4 Şubat'ta Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun, oynaması ücretsiz olacak.
 
Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon, 2017 yılında yayınlanan Dragon Fang Z: The Rose & Dungeon of Time adlı ücretli oyunu temel alarak geliştirilmiş. Dragon Fang Z: The Rose & Dungeon of Time ise şu anda Xbox One, PlayStation 4, Switch ve PC için erişilebilir durumda.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Dragon Fang, zengin hikayeli, taktiksel bir RPG oyunu. Zindanın derinliklerinde boss'lara meydan okumak için müttefiklerinizi güçlendirin.
 
Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon, ejderhaların yavaşça neslinin tükendiği bir evrende yaşayan genç bir ejderhanın hayatını anlatıyor. En güçlü ejderhalar, bir zamanlar dünyayı tanrısal güçlerle yönettiler. Bu ejderha dönemi beklemedik bir şekilde sona erdi ve tüm dünya bir karmaşa içinde kaldı.
 
Ejderhaların sonu yaklaştığında, ejderhalar son nefeslerini sessizce verebilmek için kendilerine labirentler inşa ettiler. Labirentin derinliklerinde zamandan ve uzaydan saklandılar. Bu şekilde kimse ejderhaların muazzam güçlerini kötüye kullanamayacaktı. 
 
Şimdi ise adı Drahn olan genç bir ejderha ve onun arkadaşı, diğer ejderhaları bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Dragonfang'in gerçeği keşfetmesi için güçlerini kullanabilmeyi öğrenmesi gerekiyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Oynaması Ücretsiz RPG Oyun Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon dungeon roguelike keşfetme
Microsoft, Xbox Live'da Sorun Bulanlara 20.000 Dolara Kadar Ödül Veriyor Haftanın Öne Çıkan Haberleri (26 Ocak - 1 Şubat)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon Fang: Drahn’s Mystery Dungeon
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız