Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oynaması Ücretsiz Motokros Oyunu Dirt Bike Unchained iOS ve Android için Çıktı

 
Yayıncılığını Red Bull ve geliştiriciliğini Kuuasema'nın üstlendiği oynaması ücretsiz motokros oyunu Dirt Bike Unchained iOS ve Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi.

Oynanış doğru zamanda tuşa basmaya dayanıyor. Hızlanmak, bir yerden atladığınızda yere en iyi şekilde inmek ve sağa sola manevra yapabilmek için ekranın altındaki tuşa uygun zamanda basmanız ve çekmeniz gerekli.

Oyun mobil ve konsol grafikleri arasında olan üstün görseller, 20'den fazla epik motosiklet ve Alpinestars, Kini, 100%, Thor ve Leatt gibi markaların ekipmanlarından derin özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Co-op olarak oynamak da mümkün. Görevleri tamamlamak ve harika oyun içi ödüller kazanmak için en fazla 24 kişi ile takım oluşturabilirsiniz.

Gerçek hayattan ünlü profesyonel motokros yarışçıları Tarah Gieger, Cooper Webb, Jorge Prado, Johnny Walker, Glenn Coldenhoff, Sam Sunderland, Manuel Lettenbichler, Laia Sanz ve Cody Webb oyunda bir sonraki seviyeye çıkmanızı sağlıyor ve ustalığınızı geliştiriyor.

Aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz:
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Dirt Bike Unchained Red Bull Kuuasema motokros oyunu oynaması ücretsiz iOS Android
Medeniyet Kurma Oyunu Before We Leave Epic Games Store için Çıktı The Mandalorian'ın 2. Sezonunda Sabine Wren Karakteri Olacak Gibi Duruyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dirt Bike Unchained
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız