Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Owlboy Geliştiricisi D-Pad Studio, Vikings On Trampolines Adlı Oyunu Duyurdu

 
 
Owlboy geliştiricisi D-Pad Studio, PC (Steam) için dört oyunculu aksiyon oyunu Vikings on Trambolines'i duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Burada her şey trambolinlerle alakalı. Trambolinlerin üzerinde kalın ve kazanmak için rakiplerinizi itin. Arkadaşlarınıza karşı savaşın veya krallığı kurtarmak için birlikte mücadele edin. Macera Modunda büyük patronlar, mini oyunlar ve kötü balonlarla karşılaşacaksınız. Dört oyuncuya kadar tekli veya yerel çok oyunculu modu deneyin. 
 
Dört viking, büyülenmiş krallarını kötü Balon ve onun Balon adamlarından kurtarmak zorunda. Kralı ve çalınan oyuncak hayvanlarını kurtarmak için eğlenceli mücadeleler ve patronlar dünyasında zıplayın. 
 
Versus Mode'da birçok aşamada çeşitli öğeler kullanarak arkadaşlarınızla savaşmak için trambolin becerilerinizi kullanın. Öne çıkan piksel sanatı, akılda kalıcı bir film müziği  ile .ılgın bir maceraya hazır olun.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Vikings On Trampolines
ONE. için Akane Satomura Adlı Fragman Yayınlandı Armor Games, Platform Macera Oyunu Islets'in Çıkış Tarihini Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız