Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch'ta Symmetra'nın Restorasyon Görevi Başladı

 
 
Ödüllü yazar Christie Golden'ın kaleme aldığı yeni kısa hikâye “Taştan Taşa” ile Symmetra hakkında daha fazla şey öğrenin. “Taştan Taşa” hikâyesinde Symmetra kendi içindeki anlayış ve merhameti bulabilmek için bir yolculuğa çıkıyor ve sonunda buna en çok ihtiyaç duyan kişilere ahenk ve düzen getiriyor.
 
30 Kasım'a kadar oyuncular kendi yollarını çizerek yedi yeni sprey, bir oyuncu simgesi ve yeni Marammat Symmetra epik kostümünden oluşan toplamda dokuz ödüle sahip olabilecek.
 
YENİ KISA HİKÂYE – “Taştan Taşa” Özeti

Vishkar Corp. kendi benliğine sahip ilk omnic olan Aurora'nın heykelini istemeden yıktığında, holografi mimarı Satya Vaswani (Symmetra olarak da bilinir) bir halkla ilişkiler felaketinden kaçınmak için bölgeye gönderiliyor. Görevi, köye ne istiyorsa vermek; ancak o, bunun ne olduğunu bilmiyor. Tekhartha Zenyatta'nın tapınakta kalıp Aurora ve omnic inancını öğrenme davetini kabul eden Symmetra, bir anlayış, merhamet ve kabulleniş yolculuğuna çıkıyor. Sonunda hem köye hem Zenyatta’ya hem de kendisine kusursuz derecede kusurlu bir hediye bırakıyor.
 
 
 
OYNA VE KAZAN

Hızlı Oyun, Rekabetçi Mod veya Arcade'de elde ettiğiniz galibiyetlerle bir yeni oyuncu simgesi, yeni spreyler ve yeni epik kostüm Marammat Symmetra'yı kazanabileceksiniz!

3 Oyun Kazan | Oyuncu Simgesi
6 Oyun Kazan | 1 Yeni Sprey
9 Oyun Kazan | Marammat Symmetra Epik Kostümü
 
 
İZLE VE KAZAN

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Öyleyse oyunların öncesinde, sonrasında ve oyunlar sırasında Twitch yayıncılarını izleyerek daha fazla Symmetra içeriği kazanabilirsiniz. 30 Kasım tarihine kadar etkinliğe katılan yayıncıların kanallarında Twitch ganimetleri etkin olacak ve bu yolla altı Symmetra'nın Restorasyon Görevi spreyini koleksiyonunuza katabileceksiniz!
 
2 Saat İzle | 1 Yeni Sprey
4 Saat İzle | 2 Yeni Sprey
6 Saat İzle | 3 Yeni Sprey
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Overwatch Blizzard FPS Multiplayer
PlayStation Store'da Black Friday İndirimleri Söylenti: Capcom'un Gelecek Oyunlarının Listesi Sızdı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız