Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Override: Mech City Brawl PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

 
   Yayıncı Modus Games ve geliştirici The Balance 3D mech aksiyon dövüş oyunu Override: Mech City Brawl'u PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 4 Aralık'ta çıkacak.

   Standart sürümün fiyatı $29.99 / £24.99 olacakken Super Charged Mega sürümün fiyatı $39.99 / £29.99 olacak. Super Charged Mega sürümde Season Pass bulunacak. Season Pass içeriği ise dört ekstra oynanabilir mech, oyunun çıkışından sonra sunulacak 16 yeni skin, Standart sürümde açılabilir olan 12 efsanevi skin'e direkt erişim.
 

Cesaret yoksa zafer de yok! Fantastik şehirlerde devasa robotlarla 3D robot dövüşçüye karşı savaşın! Yerel ve çevrimiçi Versus modu, her oyuncunun bir robot parçasını kontrol ettiği 4 oyunculu İş birliği ve tek oyunculu harekatta farklı robotlarla destansı ve tahrip gücü yüksek mücadeleler sizi bekliyor.

Her biri kendine özel oyun stili, özel hamleler ve son vuruşlara sahip, gökdelen büyüklüğündeki devasa robotları kontrol edin. Rakiplerinizi geçin ve karşınıza çıkan tüm şehirleri yerle bir edin. Aralarında Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika’nın da bulunduğu gerçek şehir ve ülkeler model alınarak tasarlanan 3D arenaları yok edin. Her oyuncunun bir robot parçasından sorumlu olduğu dinamik iş birliğinde iki ila dört arkadaş bir araya gelerek diğer oyunculara meydan okuyun! Kendi özel stilinizi oluşturmak için Hangar’da aksesuarlarını ve dış görünümlerini değiştirerek robotlarınızı özelleştirin!


   Kapalı beta 10 - 12 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz. 

   Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Soğuk Savaş Strateji Oyunu Phantom Doctrine 14 Ağustos'ta Çıkacak WWE 2K19 İkinci Ön Sipariş Bonusu Ronda Rousey

BSC Misafiri

12.7.2018 07:56:46

0
Owwww heyecanla bekliyoruz :)) Haber için teşekkürler ¦
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)