Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oninaki'nin Gavod Karakterinden Oyun içi Görüntü Paylaşıldı

 
Square Enix'in 22 Ağustos 2019'da çıkaracağı Oninaki adlı oyundan geçtiğimiz günlerde 27 dakikalık bir oynanış videosu yayınlanmıştı ve ardından da Lucica, Izana, Treize, Wil, Rigan, Dia ve Zaav karakterleri için karakteri tanıtan videolar paylaşılmıştı. Bugün de yine YouTube üzerinden yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu sefer ki oynanış videosu Gavod karakterine odaklanmış.
 
 Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Bir Watcher olarak dünyayı keşfeden Kagachi isimli bir karakterin etrafında ilerliyor. Oyunun ana teması ise reenkarnasyon.  
 
Geçtiğimiz günlerde demosu yayınlanan Oninaki 22 Ağustos 2019'da PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun demosunu ise şu anda Steam'den, PS Store'dan ve Nintendo eShop'tan edinip deneyebilirsiniz. Bahsi geçen videoyu ise aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak oyundaki diğer karakterlerin videolarını izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gematsu Oninaki Steam PSN Tokyo RPG Factory RPG gavod
MediEvil Remake Geliştirici Günlüğü Yeni Oynanış Görüntüleri İçeriyor Zaman Yolculuğu Bulmaca Oyunu The Great Perhaps PC için Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oninaki
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız