Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition Steam'e Geliyor

 
 
Geliştirici Oddworld Inhabitants, Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition'ın PC sürümünü Steam üzerinden yayınlayacağını duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı. Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut.
 
Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition, geliştirilmiş oyun ve hareket mekaniğinin yanı sıra önceden yayınlanmış tüm güncellemeleri ve içerikleri bünyesinde barındırıyor. 
 
Oddworld: Soulstorm, zanaat, yağma, platform ve gizlilik unsurlarını içeren patlayıcı bir aksiyon macera oyunudur. Abe'i ve kalkışmayı engellemek için propagandadan kaba kuvvete ve ölümcül şiddete kadar elindeki tüm zengin imkânları kullanacak karşıt bir güce karşı yapılan imkânsız bir kaçışın hikâyesi.
 
Yanlışlıkla bir kalkışmayı başlatan ve Mudokon'lara, Magog Cartel ile gezegenin hâkimine karşı verdikleri özgürlük mücadelesinde öncülük etmesi gereken isteksiz bir kahraman olan Abe olarak oynuyorsun.

O hazır olsa da olmasa da tüm Mudokon türünün kaderi Abe'in eylemlerine bağlı. Kaderini kabullen ve toplum değişimini canlandır ya da başarısız olarak tüm ırkın yok oluşuna tanıklık et. Seçim senin.
 
Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Oddworld: Soulstorm Oddworld Inhabitants
Ghostbusters VR, Quest için Duyuruldu Türkiye’nin İlk Twitch Rivals: PUBG Kapışması 22 Nisan Cuma Günü Gerçekleşecek!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oddworld: Soulstorm
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız