Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nobody Saves the World, 2022'nin Başlarına Ertelendi

 
 
Geliştirici DrinkBox Studios, aksiyon RPG oyunu Nobody Saves the World'ü önceden planladığı 2021 çıkış yılından 2022'nin başlarına erteledi. Oyun Xbox Series, Xbox One ve Steam üzerinden PC'nin yanı sıra Konsol ve PC için Xbox Game Pass aracılığıyla oyunculara sunulacak.
 
Ayrıca oyunun çevrimiçi çok oyunculu modunu gösteren yeni bir fragman da yayınlandı.
 
Oyun hakkında
 
Oyuncu ilerlemesi ve yeni yetenekler canavarları mağlup ederek değil, yalnızca görevleri tamamlayarak elde edilebilir. "Complete a Dungeon", "Poison Baddies" ve "Cheer up a fellow rabbit-lover" gibi çok sayıda görev var.
 
Görevleri tamamlayarak seviye atlayın ve yeni Formların kilidini açın. Her yeni Formun belirli güçlü ve zayıf yanları olup deneyebileceğiniz yeni yetenekleri bulunmaktadır.
 
Diğer Formların yeteneklerini kullanarak Formunuzu özelleştirin: Eğlenceli ve beklenmedik deneyimler için yetenekleri karıştırıp eşleştirin.
 
Siz güçlendikçe yöntemsel oluşturulmuş zindanların zorluğu artacak, daha karmaşık hale gelecek ve ilerleyebilmek için tüm dikkatinizi oyuna vermeniz gerekecek.
 
Steam sayfası
 
 
Online Multiplayer videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nobody Saves the World DrinkBox Studios izometrik aksiyon rol yapma oyunu
Dolmen için Hikaye Fragmanı Yayınlandı Soundfall için Tanıtım Fragman Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nobody Saves the World
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız