Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

No Man's Sky: Beyond'un Yaş Sınırı Resmen Açıklandı

 
No Man's Sky ilk piyasaya sürüldüğünde oyuncular tarafından büyük bir eleştiri yağmuruna tutulmuş olsa da çıktığı tarihten bu yana küçüklü büyüklü birçok güncelleme alarak oyuncuların kalbini yeniden fethetmeyi başardı.
 
Bununla birlikte geçtiğimiz mayıs ayında oyun için büyük bir güncelleme duyurulmuştu. Oyunun çıkışından 3 yıl sonra gelen Beyond isimli genişleme paketi hem PC oyuncularının hem de PS4 oyuncularının yüzünü güldürecek.
 
Güncellemeyle birlikte oyuna üç yeni özellik eklenecek. Bu özelliklerden en önemlisi ise Beyond'la birlikte oyuncuların sosyal bir oyun deneyimi yaşayabilmesi olacak.
Bununla birlikte oyunun güncellemeden sonraki yaş sınırı da ortaya çıktı. Oyunun yaş sınırı tıpkı ana oyundaki gibi yine Teen'lere (T) yani gençlere ve daha üst yaş grubuna hitap ediyor olacak.
Buna ek olarak PC ve PS4 VR oyuncuları güncellemeyle birlikte tam bir VR deneyimi de yaşabilecekler. Beyond güncellemesi 14 Ağustos'ta karşımızda olacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak MP1ST no man's sky hello games adventure macera keşfetme sci-fi bilim kurgu
TaleWorlds Entertaintment Çinli Firma NetEase ile Ortak Oluyor Black Mesa: Xen'in İlk 2 Bölümü En Sonunda Oynanmaya Hazır

BSC Misafiri

2.8.2019 21:25:14

0
Hala oynayan varsa güzel haber :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
No Man's Sky
+ TAKİBE
AL
48 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız