Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nioh 2'nin Demosu Bu Gece Yayınlanacak

 
 
Yayıncılığını Koei Tecmo'nun yaptığı, geliştiriciliğini Team Ninja'nın yaptığı, Dark Souls benzeri oyun Nioh 2'den yeni bir video yayınlandı. Video, oyunun bu gece başlayacak olan demosu ile ilgili.
 
Nioh 2'nin “Last Chance Trial” demosu bu gece 00.00'da erişime açılacak ve 2 Mart saat 10.59'a kadar erişilebilir olacak. Demoda, oyunun ilk üç görevini oynayabileceksiniz ve karakterinizi yaratabileceksiniz. Yarattığınız karakteri, oyunun tam sürümüne de aktarabileceksiniz.
 
Demonun ilk görevini bitiren herkese, ana oyunda kullanabilecekleri bir miğfer hediye edilecek. Ayrıca ilk oyunun kayıt dosyaları üzerinden oyunu açarsanız, ilk oyunun ana karakteri William'la da oynayabileceksiniz.
 
Demo için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Nioh 2, 13 Mart 2020'de PlayStation 4 için çıkış yapacak.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Nioh 2 Koei Tecmo Team Ninja
DOOM Eternal'ın Steam Fiyatı 199,00 TL'ye Düşürüldü Hidden Through Time 12 Mart'ta PS4, Xbox One, Switch, PC ve Mobil için Çıkacak

YildirimBuyucusu

27.2.2020 15:34:14

+1
PAX East 2020 sayesinde oyun göreceğiz ya. Nioh 2 benim beklediğim oyunlardan biri. Souls Like olarak From Software'dan sonraki en kaliteli firma.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nioh 2
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız